V oboru garážové a stínicí techniky se česká společnost LOMAX pohybuje již od roku 1992. Dnes je největším českým výrobcem garážových vrat, která jsou oblíbená zejména díky precizní konstrukci, odolnosti a skvělým tepelně-izolačním vlastnostem. Firma je současně významným výrobcem předokenních rolet a venkovních žaluzií, které se vyznačují robustní konstrukcí, snadnou údržbou a vysokou estetickou hodnotou. V roce 2017 zavedla vlastní výrobu hliníkových vchodových dveří.

Prvotřídní zákaznický servis

Už od vzniku společnosti LOMAX je její vizí být renomovanou firmou, která se od konkurence odlišuje jak výrobky a nabízenými službami, tak maximální péčí o zákazníky a zaměstnance. Základem úspěchu firmu je proto prvotřídní zákaznický servis, který zahrnuje odborné poradenství, doporučení nejvhodnějšího typu garážových vrat či stínicí techniky i okamžité řešení případných závad. Díky tomu si získala nespočet spokojených zákazníků, a to jak z řad fyzických, tak právnických osob.

Nedílnou součástí sortimentu jsou výrobky určené do průmyslových provozů, které odolají nadměrné frekvenci používání. S vraty LOMAX se tak setkáte i v mnoha průmyslových halách, skladech či výrobních provozech.

Špičková výroba s využitím moderních technologií

Výrobky společnosti LOMAX se vyznačují vysokou kvalitou i díky vlastní výrobě naprosté většiny dílů. Speciální komponenty (kování, elektrické pohony, záložní zdroje) firma odebírá od předních světových výrobců. Například prvotřídní stropní pohony Exclusive vyrábí německá firma Marantec speciálně pro LOMAX.

Předpokladem pro plnění stanovených cílů a vizí je vysoká odbornost pracovníků. Ti jsou pravidelně proškolování a s výrobou vrat i stínicí techniky mají bohaté zkušenosti. Výrobky společnosti LOMAX jsou spolehlivé a precizně zhotovené také díky přesné výrobě na CNC strojích s využitím nejmodernějších technologií. Výrobky i jednotlivé komponenty splňují přísné normy a odpovídají platné legislativě EU.