Garážová vrata Lomax

Stěžejní činností společnosti LOMAX je výroba garážových vrat, která jsou dostupná v mnoha variantách. Díky tomu si vyberete přesně takový typ, který bude odpovídat vašim představám a zapadne do konkrétního prostoru. Vrata se vyrábí na míru a lze je doplnit o různé příslušenství a nadstandardní vybavení, které zvýší úroveň komfortu při jejich používání.

Sekční a posuvná garážová vrata

Mezi nejvyhledávanější typy garážových vrat LOMAX patří vrata sekční a posuvná. Pokud se chcete vyhnout stavebním úpravám, nebo je vaše garáž neumožňuje, sáhněte právě po sekčním typu. Skládají se z několika sekcí (panelů), které se pohybují po vodicích kolejnicích pomocí pružin. Podle preferencí a finančních možností si můžete vybrat vrata s ručním, nebo elektrickým ovládáním. Sekční garážová vrata se přizpůsobí stávajícím podmínkám. Díky tomu můžete mít nová vrata namontovaná během několika hodin, a to bez zásahu do okolního zdiva.

Dalším oblíbeným typem jsou posuvná garážová vrata. Ta splňují funkci vrat i dveří – můžete je v případě potřeby otevřít jen do průchozí šířky osob. Na rozdíl od sekčních vrat nesnižují průjezdní výšku otvoru a vynikají dobrou ovladatelností. I v tomto případě mají garážová vrata jen minimální nároky na stavební připravenost.

Rolovací a dvoukřídlá garážová vrata

Vedle nerozšířenějších sekčních a posuvných garážových vrata vyrábí společnost LOMAX řadu dalších typů. Patří mezi ně například rolovací garážová vrata, která vám ušetří místo díky tomu, že se rolují do boxu nad stavebním otvorem. Proto máte možnost využít v garáži prostor až po strop, například pro umístění úložného boxu na auto.

LOMAX nezapomíná ani na českou klasiku v podobě dvoukřídlých garážových vrat. Během let si však i tento typ prošel výraznými úpravami, a tak odpovídá náročným požadavkům zákazníků na odolná a esteticky hodnotná vrata. Dvoukřídlá vrata mají odolný hliníkový rám a sekce dostupné v nepřeberném množství designů. Stejně jako další varianty vrat se dají vyrobit na míru.