Masáže Tišnov – Renata Kolářová

Toužíte se zrelaxovat po náročném dni v práci nebo ve škole? Chcete si užít nikým a ničím nerušenou masáž, která vás dokonale uvolní? Renata Kolářová v Tišnově provozuje masážní studio, ve kterém na vás čeká nejen klasická masáž.

Masáže lávovými kameny i bylinná lázeň

Je libo klasická masáž, ajurvédská masáž nebo čokoládová? U Renaty Kolářové si vyberete z několika druhů masáží, které vás perfektně uvolní. Na co se můžete těšit ještě?

 • Masáž lávovými kameny
 • Parní bylinná lázeň
 • Tibetská masáž
 • Vakové uhličité koupele
 • Lymfatická masáž
 • Podtlaková masáž

V nabídce je kromě masáží a koupelí taktéž flabelos – dvacetiminutové cvičení vám při pravidelné docházce pomůže zhubnout konfekční velikost během 3 týdnů. Jaké jsou další výhody flabelos?

 • Redukuje celulitidu
 • Spaluje 300 kalorií za 15 minut a tím redukuje váhu.
 • Odstraňuje bolesti zad v křížové oblasti a kloubů.
 •  Zlepšení rovnováhy a rozsahu pohybu.
 •  Zvýšení pružnosti celého těla.

Zrelaxujte své tělo, omlaďte svůj obličej

Renata provádí ve svém studiu také velmi žádaný lifting obličeje. Jedná se o techniku masáže obličeje, která vám přinese příjemné uvolnění. Navíc tato masáž vyhlazuje vrásky, probudí krevní oběh. Díky liftingu obličeje se odplavují odpadní látky a zmírňuje se také svalová únava. Jestliže chcete vypadat mladší a toužíte oživit pokožku na obličeji, pak je pro vás lifting obličeje to pravé ořechové.

Interiérové vůně Posláním firmy je distribuce a obchod se spotřebním zbožím ve vynikající kvalitě, za odpovídající cenu a s dokonalým servisem pro zákazníky. Díky síti obchodních zástupců je společnost schopna rychle a flexibilně zásobovat více než 5000 partnerů na celém území ČR a v SR. Firma Z - TRADE se soustředí především na oblast svíček, lepidel a tmelů a sezónního dárkového zboží.
Poradíme, jak na zdravé bydlení podle feng šuej, jak uspořádat kancelářské prostory, ale třeba také jak harmonizovat partnerské vztahy. Provádíme posouzení vlivu vodních zdrojů a krajiny na obytné domy, služby geomantie (tj. vyhledávání geopatogenních zón) a mnoho dalších úkonů spojených s feng šuej.  Semináře a přednášky feng šuej Pořádáme semináře a přednášky z oblasti feng šuej zaměřené na osobní i firemní poradenství ve všech oblastech harmonického života. Chcete například najít odpovědi na otázky: Jak zlepšit vztahy s rodinou a přáteli? Jak najít vhodného partnera? Proč se vám dlouhodobě nedaří v podnikání? Jak zajistit spokojenost svých zaměstnanců a dostat z nich lepší výkony? Na seminářích feng šuej vám pomůžeme najít řešení a dozvíte se mnohem více.  Poradenství feng šuej - Ing. Jiří Šmikmátor Harmonizace bytových prostor  Vytvoření šťastného domova i pracoviště Pochopení vztahů, vlastních chyb, příčin životních neúspěchů i úspěchů Odstranění negativních vlivů (energií), které nás obklopují Stanovení vhodných dnů a období pro životní změny ...a mnoho dalších oblastí feng šuej
Návrh, rekonstrukce, montáž i servis elektroinstalací. To vše vám zařídí Pavel Větrovský, která se elektroinstalací zabývá již řadu let. V jakémkoliv domě zajistí elektrické rozvody. Spolehnout se můžete na kvalitně odvedenou práci za předem sjednané ceny a flexibilitu. Elektroinstalační práce za dobrou cenu S nadšením pro vás zajistí elektroinstalaci, elektromontáže a práci s elektrickými rozvody. Práce provádí pro rodinné domy, byty, administrativní budovy i průmyslové objekty. Veškeré administrativní úkony, které souvisí s připojením i úpravou odměrného místa vyřídí za vás. Na veškerých cenách se dohodnete napřed. Nikdy se nestane, že budete na konci překvapeni, kolik platíte. Práce provádí Pavel Větrovský v Mníšku pod Brdy a v jeho okolí. Nenajdete lepšího řemeslníka na drobné stavební práce a elektroinstalace. Revize elektroinstalací na stavbách i v domácnostech Cílem je vyjít vstříc požadavkům zákazníků, aby se nemuseli bát o bezpečnost své elektroinstalace nebo jiných elektro zařízení. Zdarma vám vypracuje cenovou nabídku. Cílem je spokojenost klienta. Provádí také vstupní i periodické revize elektroinstalací a elektrických rozvodů na stavbě i v domácnostech. Revize jsou prováděny podle platných norem ČSN. Objednejte si kontrolu elektroinstalací a díky tomu předejděte možným požárům nebo úrazům. Elektromontáže rychle a spolehlivě Elektromontáže poskytuje nejen do rodinných domů, ale také pro firmy, obchody a další budovy. Co pro vás udělá? Odpojení a zapojení elektrospotřebičů Bytové rozvody Montáž elektrorozvaděčů Montáž elektrických přímotopů Montáž elektrických ohřívačů vody

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Číslo popisné a číslo orientační: rozdíl je nepatrný, avšak zásadní

Je absurdní že všude na světě se používá jen ulice, číslo, PSČ, ale českým postakum to nestačí, a potřebují da...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...