Wellness centrum Harmonie Rajhrad: masáže, lymfodrenáže, procedury pro relaxaci a hubnutí

Příjemné prostředí a kompletní servis wellness centra Harmonie Rajhrad je ideálním místem pro relaxaci těla i duše. Wellness centrum nabízí celou řadu procedur a služeb určených k uvolnění, zkrášlení i hubnutí. Klasické masáže i moderní postupy, jako je infrasauna koncepce Xani-Bati nebo lymfodrenáže, napomůžou k psychické rovnováze i zlepšení zdraví. Harmonie Rajhrad se nachází na jižní Moravě, 12 km od Brna směrem na Břeclav.

Lymfodrenáže a vacupressy pro detoxikaci organismu a hubnutí

Wellness centrum Harmonie uvolní vaše tělo a pomůže vám nejen zhubnout. Široká škála nabízených služeb od masáží přes lymfodrenáže, vacupressy na hubnutí až po harmonizační terapie dodají vašemu tělu i psychice potřebnou pohodu, lepší pocit i zdravotní stav. Tělo i hlava potřebuje čas od času zrelaxovat, stačí si vybrat tu správnou metodu ve wellness centru.

Lymfatické masáže jsou bezbolestnou procedurou vhodnou jako doplněk při hubnutí, k detoxikaci těla i jako úleva pro osoby, které v zaměstnání příliš zatěžují nohy. Lymfodrenáž zlepší a srovná správnou funkci lymfatického systému.

Moderní procedury pro zlepšení zdraví i psychickou pohodu

Díky lymfodrenáži se nastartuje proces lymfy a stimuluje se odvod toxických a odpadních látek nahromaděných v metabolismu. Novinkou jsou lymfodrenážní skořicové zábaly, které nastartují lymfatický systém před hubnutím. Celý proces lze následně doplnit vacupressem pro odbourávání podkožního tuku vlivem vakua.

Jendou z neoblíbenějších způsobů regenerace jsou masáže. Pro zákazníky wellness centra Harmonie Rajhrad jsou kromě klasických masáží v nabídce také rezonanční terapie zvukovou vlnou. Moderní způsob regenerace a relaxace je vysoce účinný k získání psychické rovnováhy a zlepšení zdraví.

Wellness centrum Harmonie Rajhrad je otevřené každý všední den od 13 do 19 hodin nebo podle telefonické domluvy.

5r studio: kosmetický salon Brno

Příkop 838/6, 602 00 Brno
+420 545 173 434
Aby se člověk cítil dobře, nesmí podceňovat péči o sebe a své tělo. Cílem kosmetického salonu 5r studio v Brně je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví, spojit nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny s individuálním přístupem a profesionalitou. V salonu si můžete dopřát hluboké uvolnění, harmonii a pozitivní vnímání svého těla. Péče o tělo Kosmetický salon 5r studio pečuje o tělo ženy v těhotenství i po porodu a pomáhá formovat postavu. Kromě ošetření celulitidy salon nabízí také programy detoxikační, relaxační a k odstraňování tukových polštářků. Kosmetický salon používá speciální přípravky a přístroje, a to myostimulátor, vacupress či radiofrekvenci. Klientky mohou využít možnosti zábalů, masek a celotělového peelingu. S výběrem vhodného programu podle vašich potřeb vám poradí zkušený personál. Permanentní make-up Každá žena touží být krásná, a to s minimální námahou. Probudit se bez nutnosti líčení je snem každé ženy, který si díky kosmetickému salonu 5r studio může snadno splnit. Mnoholeté zkušenosti, estetické cítění, kvalitní barvy a přístroje k jejich aplikaci, to vše vám v kosmetickém salonu dopomůže k dokonalému přirozenému zevnějšku. V kosmetickém studiu si můžete nechat vymodelovat obočí, zvýraznit oči pomocí linek či vylepšit tvar rtů pomocí kontury. Kosmetický salon má pro své klientky v nabídce také speciální práce, jako je například úprava prsních dvorců, kamufláž jizev či úprava rtů s rozštěpem. Péče o ruce a nehty Kosmetický salon 5r studio nezapomíná ani na péči o nehty na rukou i nohou. Mezi nabízenými službami salonu nechybí proto ani péče o pěstěný a zdravý vzhled nehtů a rukou, manikúra, lakování nehtů nebo jiné zdobení dle přání zákaznic. Své ruce si můžete nechat luxusně ošetřit, a to včetně peelingu, ošetření loktů, masáže rukou a parafínového zábalu. Péče o ruce a nehty není záležitostí jen žen, ale je vhodná také pro muže, kterým na sobě záleží. Manikúra je stejně důležitá jako péče o nohy. Pedikérky v salonu se vám postarají o ošetření pokožky nohou, perličkovou koupel a následné odstranění případných problémů na pokožce, jako jsou kuří oka, mozoly či zhrublá kůže na patách.

SAUNASYSTEM s.r.o. - sauny i infrasauny špičkové kvality

Františka Diviše 1275/1a, 104 00 Praha - Uhříněves
+420 724 146 174
Sauny pro domácí i komerční využití SAUNASYSTEM s.r.o. zajišťuje výrobu a instalaci kvalitních a moderních saun pro hotely, penziony, do lázní či wellness. Zkušení pracovníci obstarají také domácí sauny a infrasauny pro vaše soukromé pohodlí a relaxaci, a to po celé ČR, Německu i Rakousku. Spolehlivý servis i pozáruční opravy jsou samozřejmostí. špičková kvalita • jednoduché ovládání • moderní design

EKOCHEM Cosmetics, s.r.o.: výroba kosmetiky a čisticích prostředků, Kostelec nad Labem

Brandýská 892, 277 13 Kostelec nad Labem
+420 736 769 464
Už více než 25 let se společnost EKOCHEM Cosmetics zaměřuje na vývoj a výrobu kosmetiky a čisticích prostředků. Na výrobky od firmy narazíte u mnoha domácích i zahraničních obchodních subjektů, se kterými společnost spolupracuje a pro které své produkty vyvíjí. EKOCHEM Cosmetics se specializuje především na výrobu tenzidových a emulzních kosmetických přípravků, kromě toho vyrábí i přípravky čisticí, a to jak pro domácnosti, tak provozy. Zakázková výroba kosmetiky Společnost se sídlem v Kostelci nad Labem se specializuje na výrobu kosmetiky na zakázku podle přání a požadavků klienta. V současné době vyrábí přes 300 druhů emulzní a tenzidové kosmetiky. Veškeré produkty vyrábí v moderních prostorách vybavených výrobní, plnicí i balicí technikou. Vyniká velkou výrobní kapacitou, díky čemuž je schopna vyhovět i velkým zakázkám od mnoha klientů. Pokud chcete prodávat kosmetiku nebo čisticí prostředky pod vlastní privátní značkou, obraťte se na EKOCHEM Cosmetics. Firma připraví produkty určené pro následný prodej přesně podle vašich požadavků. Emulzní a tenzidová kosmetika Společnost vyrábí zejména emulzní a tenzidovou kosmetiku. Do kategorie tenzidové kosmetiky patří například tekutá mýdla, pěny do koupele, gely na vlasy, šampony či sprchové gely. Tenzidová kosmetika je vyrobena z různých látek a obsahuje i kvalitní parfémy domácí i zahraniční produkty od ověřených dodavatelů. Kategorie emulzní kosmetiky pak zahrnuje pleťové krémy a mléka, čisticí pleťové vody, krémy na ruce a nohy a podobné přípravky. Řada výrobků je doplněna také o různé esence, aktivní oleje a další přísady, které podporují regeneraci a jsou zdraví prospěšné. Čisticí prostředky a další služby Ačkoliv se firma EKOCHEM Cosmetics specializuje na výrobu emulzní a tenzidové kosmetiky, v neposlední řadě vyrábí i čisticí prostředky pro domácnosti a velké provozy. V případě zájmu nabízí společnost také spolupráci při vývoji nových receptur i designu lahví a etiket. Výsledné produkty budou dle domluvy baleny do vlastních nebo dodaných obalů. 

Domeček Arpo – Ivana Víšová: solná jeskyně, kryosauna a masáže, Česká Třebová

Průchodní 654, 560 02 Česká Třebová
+420 724 550 881
Chcete si odpočinout od každodenních starostí a udělat něco pro své zdraví? Pak navštivte Domeček Arpo Ivany Víšové, který provozuje kryosaunu, infrasaunu i solnou jeskyni. Poskytuje také celou řadu masáží a jiných terapií, které podpoří vaše fyzické i psychické zdraví. Domeček Arpo v České Třebové nabízí také možnost ubytování, pronájem prostorů i zajištění cateringu. Kryosauna, infrasauna a solná jeskyně Domeček Arpo má k dispozici moderní kryosaunu, ve které si můžete dopřát zdraví prospěšnou kryoterapii. Jedná se o krátkodobé vystavení organismu extrémně nízkým teplotám, které vyvolají řadu fyziologických reakcí. Díky kapalnému dusíku je možné dosáhnout teploty až -160 °C. V prostorách Arpo Domečku Ivany Víšové je nově k dispozici také infrasauna, ve které prohřejete svůj organismus a vyplavíte z těla škodlivé látky. Infrasauna je moderně vybavená a kromě CD přehrávače a rádia obsahuje také ionizátor vzduchu, barevné osvětlení pro colorterapii a 9 výkonných karbonových zářičů. Velký zájem je také o místní solnou jeskyni, která pomáhá při různých onemocněních. Solná jeskyně má blahodárné účinky při onemocnění dýchacích cest, kožních onemocnění, nemocí cév a srdce, nervových poruchách a mnohých dalších. Různé druhy masáží Domeček Arpo v České Třebové navštivte také v případě, máte-li zájem využít jednu z mnoha masáží. Zkušení maséři nabízí masáže sportovně rekondiční i lymfatické. Součástí sportovních a rekondičních masáží jsou také různé trakční techniky. Po domluvě s masérem vám bude provedena masáž zad, šíje, noh i rukou. Nabídka ubytování a pronájmu prostor Kromě mnoha terapií nabízí Arpo Domeček také možnost ubytování. K dispozici má 2 pokoje s celkovou kapacitou 8 lůžek. Ubytování se nachází ve vzdálenosti pouhých 5 minut chůze na hlavní nádraží. K dispozici je kuchyňský kout, jídelní stůl, židle, skříně, televize, připojení Wi-Fi a vlastní sociální zařízení. Ivana Víšová nabízí také možnost pronájmu společenských prostor pro pořádání přednášek, večírků a dalších akcí. Kapacita společenské místnosti je až 50 osob. V případě zájmu zajistí i catering.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...