PR článek

2 dny na instalaci tepelného čerpadla. Je to vůbec možné?


chytre-bydlenicz-alpha-01

Přemýšlíte o výměně starého vytápění za tepelné čerpadlo a obáváte se, že už to letos nestihnete? „Montáž našeho tepelného čerpadla vzduch–voda trvá jen 2 dny“, tvrdí odborníci na vytápění z alpha innotec. Proto pokud chcete ušetřit za topení už tuto zimu, ještě není pozdě. Jak probíhá výběr tepelného čerpadla, montáž a uvedení nového vytápění do provozu?


Výběr tepelného čerpadla není loterie

Při výběru tepelného čerpadla se bere v potaz hned několik důležitých faktorů, jako:

  • tepelná ztráta domu,
  • velikost podlahové plochy,
  • počet lidí v domácnosti,
  • případný ohřev bazénu,
  • podlahové nebo klasické vytápění,
  • prostor na pozemku atd.

Určit ideální tepelné čerpadlo není jednoduché. Pro laika takřka nemožné. Proto v alpha innotec dali dohromady online průvodce výběrem tepelného čerpadla, který vám do 2 minut poradí, které tepelné čerpadlo se do vašeho domu hodí nejvíce.

Jak dlouho trvá montáž tepelného čerpadla?

chytre-bydlenicz-alpha-02

„Na základě údajů o daném domě vybereme vhodné tepelné čerpadlo, vše si se zákazníkem potvrdíme a zvolené čerpadlo objednáme. Jeho dodání trvá zpravidla 14 dní. Namontovat tepelné čerpadlo vzduch–voda je pak už hračka. Zabere cca 2 dny i s uvedením do provozu. Nic se nemusí bourat. Vše připojíme na stávající rozvody topení.“ říkají v alpha innotec.

Využijte poslední možnost získat až 127 500 Kč

Plánujete-li vyměnit starý kotel na uhlí či dřevo, zeptejte se u výrobce nebo dodavatele tepelných čerpadel také na možnost získat kotlíkovou dotaci. Prověří, zda máte na peníze nárok, a pokud ano, ušetříte velkou část investice.

publikováno: 30. 9. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.