PR článek

5 důvodů, proč si pořídit elektrický kotel


proč si pořídit elektrický kotel

Přejete si topit ekologicky, ekonomicky a zároveň pohodlně? Elektrokotle představují jedineč-nou možnost, jak se jednou pro vždy zbavit nekonečného shánění topiva pro váš klasický kotel. Jaké jsou výhody elektrických kotlů?

 


1.     Elektrický kotel je ekologický

Tím, že si vytopíte byt, nijak nezatěžujete planetu spalováním fosilních paliv u v místě vašeho bydliště. Elektrické kotle jsou proto nejen ekonomicky výhodné, ale i ekologické. Navíc se skvěle hodí všude tam, kde není přípojka na plynové rozvody. S elektrickým kotlem nepotřebujete ani komín, žádné emise vypouštět do ovzduší nebudete.

2.     Efektivní a pohodlný způsob vytápění

S elektrickým kotlem vám naprosto odpadá starost o shánění vhodného topiva. Jediné, co potřebujete, je přípojka na elektřinu. Dále si už jen navolíte denní a týdenní režim topení, který se následně sám udržuje. Řídicí jednotku umístíte pohodlně tam, kde ovládáte i nástěnná svítidla, a máte tak vždy přehled o tom, jak kotel pracuje.

3.     Bezúdržbový systém

Sháníte vhodnou možnost vytápění pro prostory, kde se pohybují starší lidé? I v tomto případě se jedná o ideální možnost, jak zajistit bezpečí a teplo domova. Systém je zcela bezúdržbový – a po prvotní instalaci funguje zcela automaticky. Navíc dokáže rozpoznat teplotu okolí, podle které se řídí.

4.     Instalace kdekoliv v bytě

Chod elektrického kotle je naprosto tichý a jeho rozměry jsou velmi malé, je tudíž možné jej umístit kdekoliv v rámci celé bytové jednotky. Za peníze ušetřené za fosilní paliva si později můžete pořídit třeba nový nábytek nebo potřeby do domácnosti, s tím vám pomohou akce a slevové kupóny.

5.     Můžete je kombinovat s dalšími zdroji energie

Elektrokotle jsou ideální možností, jak ušetřit za energie. Navíc je lze libovolně kombinovat například s krby, s tepelným čerpadlem nebo s fotovoltaikou. Je tedy jen na vás, jakou kombinaci zvolíte.

S elektrickým kotlem ušetříte čas i peníze.

publikováno: 5. 10. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.