6 věcí, díky kterým bude váš domov vypadat luxusněji, než ve skutečnosti je


tetování na zeď motýli

Jak se dá vlastně definovat luxusní byt nebo dům? Roli samozřejmě hraje jeho architektonické provedení, ovšem není tím jediným. Čtěte, jak i z obyčejného domu či panelákového bytu vytvořit přepychové obydlí, které vám budou závidět i vaši movitější známí.

Situace na realitním trhu není zrovna nejrůžovější, a to díky horší dostupnosti vlastního bydlení. Odborníci z portálu Porovnej24.cz zaměřeného na srovnání cen hypoték mají obavy, že některé skupiny lidí budou muset slevit ze svých nároků na bydlení a spokojit se s horší nemovitostí, aby na hypotéku vůbec dosáhli.

Zajímá vás, jak zlepšit vzhled vašeho bytu o 100 %? Díky těmto levným vychytávkám povýšíte vaše bydlení na mnohem vyšší úroveň.

1. Dekorační mřížky na ventilátor

Možná máte v koupelně, na chodbě, či jiné části bytu takové ty nevzhledné ventilátory s mřížkou. Pořiďte si ozdobné mřížky, díky kterým se z obyčejného ventilátoru stane umělecké dílo, které změní vzhled celé místnosti. No řekněte sami, není to dekorace jako ze zámku?

dekorační mřížkamřížka bronz

2. Tetování na zeď

Objevte způsob, jak si do vašeho obýváku pořídit unikátní umělecké dílo, aniž byste museli utrácet tisíce korun za obrazy od profesionálních umělců. Řešení spočívá v tetování na zeď, které pořídíte v řádech stokorun.

Místnosti to dodá naprosto nový a originální nádech. Výhodou je nepřeberné množství stylů a motivů, tudíž můžete vybrat ten, který nejvíc vyhovuje vaší osobnosti.

tetování na zeď

3. Postel s nebesy

Díky závěsům, strategicky umístěnými kolem vaší postele, se už nebudete cítit jako obyčejní lidé, žijící na sídlišti Prosek, ale jako šlechtici na zámku Hluboká!

postel s nebesy

4. Dekorace na závěsy

Máte doma nepoužívané náhrdelníky, které stále vypadají k světu? Ozdobte jimi vaše závěsy. Díky tomuto drobnému detailu budou vypadat, že jste je pořídili ve značkovém designovém obchodě.

dekorace na závěsy

Tip! Sháníte úvěr na bydlení? Srovnejte si ceny hypoték na https://www.netfinance.cz/hypotecni-kalkulacka/ a zajistěte si tu nejvýhodnější nabídku, dokud je ještě čas.

5. Orámujte svou televizi

Proč by to někdo dělal? Kvůli tomu, aby do svého obývacího pokoje pozval noblesu a šmrnc. Dobře zvolený rámeček povýší obyčejný obývací pokoj na elegantní společenskou místnost hodnou té nejbohatší společenské smetánky!

rám na televizi

6. Zrcadlové skříně

Je váš byt malý a chcete v něm docílit optického dojmu, že je mnohem prostornější? Zakupte zrcadlové skříně a váš byt bude vypadat nejen větší, ale mnohem světlejší.

zrcadlové skříně

Přečtěte si také: Jak financovat rekreační nemovitost, Jak do malého bytu přičarovat místnosti navíc

 

 

 

 

publikováno: 19. 10. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.