PR článek

Alcaplast: Předstěnový istalační systém Ecology získal ocenění GAIA AWARDS 2014


ALCAPLAST_GAIA_AWARDS_2014

Získat uznání za těžkou práci je vždy dostatečnou satisfakcí. Společnost Alcaplast si proto nesmírně váží každého ocenění, které získá v různých soutěžích. Chtěli bychom se s vámi podělit o naši radost z veletrhu The Big 5 v Dubaji, kde odborná porota ocenila Předstěnový instalační systém Ecology. 

 

 

 

Šetrný a přesto účinný systém splachování WC mís

Důvodem, proč společnost Alcaplast vyvíjí stále nové technologie, nejsou vítězství v soutěžích, ale hlavně spokojenost spotřebitelů. Právě pro ně se snažíme ze všeho nejvíc. Oblíbenou spotřebitelskou novinkou a vítězem prestižní ceny GAIA AWARDS 2014 v oblasti udržitelného rozvoje je inovativní Předstěnový instalační systém Ecology. Tento splachovací systém výrazně reguluje množství spotřebované vody. Oproti ostatním splachovacím systémům spotřebuje až o polovinu méně vody! Systém Ecology k efektivním spláchnutí vody spotřebuje pouhé 2 až 4 litry vody. Optimálním řešením je dvoumnožstevní technologie, která odlišuje velké a malé spláchnutí. Tím šetří nejenom vaši peněženku, ale také životní prostředí. Bez negativního vlivu na splachování ušetříte až 40 procent roční spotřeby vody na splachování. 

Inovativní splachovací systém Ecology 

Předstěnový instalační systém Alcaplast = univerzální splachovací systém

Světový úspěch splachovacího systému Ecology na veletrhu Big 5 v Dubaji je příznivým příslibem rozvoje v této oblasti. Odborná porota v Dubaji ocenila nejenom efektivnost splachovacího systému Ecology, ale také jeho snadnou implementaci. Dodává se v klasických modulech Alcaplast - A100, A115, A101 a A102 pod označením „E". Při jeho vyvíjení jsme tedy mysleli na to, aby se dal využít i v již zabudovaných předstěnových instalačních systémech společnosti Alcaplast. Předstěnový instalační systém Ecology je účinnější než ostatní systémy a přesto stejně levný. Představuje tedy maximální úsporu pro spotřebitele.

Společnost se závazky vůči klientům

Společnost Alcaplast není žádným nováčkem na trhu. Byla založena před téměř dvaceti lety jako rodinná česká firma. Svůj status ryze českého výrobce si drží i do dnes. Sídlo společnosti Alcaplast najdete v Břeclavi, kde je i výrobní závod, který zaměstnává přes 400 pracovníků a je tedy výrazným zaměstnavatelem na jižní Moravě.

Úspěchy slaví Alcaplast nejenom v tuzemsku, ale také v zahraničí. Celkem 6 dceřiných společností sídlí v zahraničí a naši klienti pocházejí ze 40 zemí napříč celým světem. Alcaplast má status největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě. Výrobní sortiment tvoří více než 580 výrobků. Řadí se mezi ně ventily, sifony, podlahové žlaby, WC sedátka a mnoho dalších. 

Alcaplast vítězem GAIA AWARDS 2014

publikováno: 2. 12. 2014
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.