PR článek

Bazénobraní – sklízejte nejvýhodnější ceny!


UVODNI

Každé roční období si žádá svoje. A to i v péči o dům a zahradu. Každého potěší hezký pohled na upravený pozemek, navíc osázený třeba krásnými dřevinami nebo vyšperkovaný solitérním bazénem s designovým zastřešením. Pro plánování není lepšího než zimního období.


Příroda ještě spí a můžete si všimnout odhalených detailů a v létě skrytých momentů zahrady, které podpoří Váš projekt a naopak dají vyniknout vhodně a promyšleně umístěnému a vybavenému bazénu. V létě pak již budete naplno sklízet plody vaší práce a koupací radovánky nebudou brát konce.

2

Český výrobce bazénových i terasových zastřešení ALUKOV a.s. pro Vás připravil zajímavě pojatou akci BAZÉNOBRANÍ, během které si můžete vybrat a pořídit bazén, zastřešení a příslušenství najednou za opravdu vyzrálé ceny. Bazénobraní proběhne již brzy a to 23.února v showroomech společnosti ALUKOV a v showroomech jejích bazénových specialistů.

Pro co nejkratší cestu za šťavnatou nabídkou se můžete informovat na www.alukov.cz, kde je uvedena mapka partnerů v celé republice. Určitě stojí za to na akci dorazit a zajistit si klidné léto za velmi výhodné podmínky.

 

Bazénobraní Alukov

publikováno: 12. 2. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.