Bematech - přední český výrobce dekorativní stínící techniky


latkove-rolety-bematech-1

V současné době patří právě látkové rolety k nejoblíbenějším prvkům stínicí techniky. A to zejména pro svoji funkčnost a jednoduchost.

Látkové rolety nás ochrání nejen před pronikáním slunečních paprsků do interiéru, ale také před nežádoucími pohledy z okolí.

Dnešní látkové rolety se výrazně liší od rolet, které známe z minulosti. Vhodnou kombinací jednotlivých komponentů a látky můžete získat výrazný designový prvek nejen obývacího nebo dětského pokoje, ale celého interiéru.

Designové látkové rolety

Právě na design je zaměřena řada látkových rolet Bematech – INFINITY, která nabízí kolekci kovových konzol různých tvarů, velikostí a barevného provedení.

Velkost konzoly je vždy volena s ohledem na rozměry rolety. Konzoly jsou ve standardní nabídce ve třech barevných provedeních, a to bílé, černé a šedé. Konzoly je také možné na přání zákazníka lakovat do odstínů dle vzorkovníku RAL nebo NCS.

rolety2

Látkové rolety je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Při manuálním ovládání je standardně dodáván kovový řetízek. Motorizaci doporučujeme především pro zvýšení komfortu užívání.

Rolety jsou cenově dostupné pro každého

Cena výrobku je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů.

Instalace rolety není složitá. Po vytažení je celá roleta skryta ve velmi malém balu, což umožňuje její umístnění nad okno, do špalety nebo přímo na okenní rám.

Maximální rozměry, pro které poskytujeme plnou garanci funkčnosti, jsou 5000mm – šířka rolety a 6000mm – výška rolety.

Časté jsou kombinace látkových rolet a závěsů. Ojedinělé však nejsou ani kombinace dvou látkových rolet za sebou, kdy jedna z rolet plní funkci stínicí a druhá funkci temnící.

Kompletní nabídku stínící techniky značky Bematech najdete na internetových stránkách firmy www.bematech.cz. Své dotazy nám můžete zaslat také na e-mail poptavky@bematech.cz, případně nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 566 502 402.

Díky dlouhodobému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínící techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru.

publikováno: 7. 9. 2015
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.