PR článek

Bezdotykové otevírání dveří je rostoucím hitem. Dveře AKTIV 77 jsou chytrým pomocníkem


vchodové dveře aktiv excellent lomax

Obliba bezdotykového ovládání vchodových dveří díky čipu roste každý dnem více a více. Jedním z mnoha důvodů je v dnešní době snížení rizika nákazy, ale také komfort a jednoduchost. Bezdotykové otevírání dveří můžete využít u vchodových hliníkových dveří AKTIV 77. Zájem je velký hlavně v kancelářích.

 

Bezdotykové dveře jsou bezpečnější na frekventovaných místech

V posledních několika měsících je aktuálním a závažným tématem virus covid-19. Opatření se téměř každý týden mění a zpřísňují. Zavírají se školy, restaurace, mnoho firem přechází na práci z domova, tedy home office.

Ovšem ne všechny podniky si mohou home office dovolit. Majitelé tak přemýšlí nad tím, jak co nejvíce minimalizovat velké riziko nákazy.

Pomoc hledají nejen v ochranných pomůckách či dezinfekcích, ale poohlížejí se taktéž po chytrých a snadných řešení snižující riziko nákazy na vysoce frekventovaných místech.

Těmito místy jsou především vstupy do panelových či bytových domů a firem. Každý, kdo do budovy vstupuje, musí rukou sáhnout na vchodové dveře a otevřít si. Místo nákazy tak může vzniknout velmi rychle.

Dveře AKTIV 77 se otevřou díky čipu

Společnost LOMAX myslí na naši bezpečnost, a proto nabízí hliníkové vstupní dveře AKTIV 77. Při otevření dveří se nemusíte ničeho dotýkat. Jedním ze způsobů otevření dveří je čtečka RFID čipů. Aby se dveře otevřely, stačí přiložit ke dveřím čip a můžete projít.

Čtečka má paměť až pro 150 čipů. Bezdotykové dveře jsou ideální nejen do bytových domů, ale také pro velké firmy a rozsáhlé kancelářské prostory.

Na hojně frekventovaných místech není potřeba vůbec na dveře sahat a kontaminovat je virem či bakterií. Dveře je možné osadit i klasických zámkem, který může v dnešní době sloužit spíše jako pojistka při ztrátě čipu.

Velku výhodou čtečky RFID čipů je snadná aplikace. Lze ji na vchodové dveře AKTIV 77 kdykoliv nainstalovat. Pokud dveře od společnosti LOMAX již máte, toto oblíbené a bezpečné řešení snadno během pár minut ke dveřím přidáte.


Čipové ovládání dveří slaví úspěch

I průzkumy ukazují, že bezdotykové řešení otevírání vchodových dveří je hitem a chytré dveře sklízí stále větší úspěch. Ovládání vchodových dveří čipem nebo vstupní kartou bylo podle agentury Ipsos preferováno 49 % respondentů v loňském roce. Letos toto číslo dokonce stouplo na 67 % – čip je tak nejoblíbenějším řešením.

Z průzkumu také vyšlo najevo, že jen pětina dotázaných vnímá klasický klíč jako ideální variantu pro vstup do kanceláře. V loňském roce to přitom byla ještě skoro čtvrtina respondentů.

Data ukazují, že více než třetina lidí, kteří užívají klíč pro otevírání dveří, by mnohem raději uvítala čip. Společnost LOMAX proto myslí i na tyto zájemce.

Dveře AKTIV 77 je možné otvírat díky čtečce RFID čipů. Čip pomáhá chránit především naše zdraví, zdraví ostatních lidí, a navíc se jedná o elegantní a komfortní řešení.

publikováno: 2. 11. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.