PR článek

Běžný účet si zařídíte během chvilky


moneta účet tom

Pokud vám starý bankovní účet už nestačí a hledáte nějaký nový, který bude lépe odrážet vaše potřeby, pak by vám neměl uniknout účet Tom od MONETA Money Bank. Přečtěte si, co všechno díky němu získáte a sami se tak přesvědčte proč patří k těm nejlepším.

 

Co vám běžný účet Tom přináší zdarma?

  • Sjednání na pobočce nebo online

  • Výběr z bankomatů MONETA Money Bank v ČR a z bankomatů ostatních provozovatelů v zahraničí

  • Bezkontaktní platební kartu Standard

  • Neomezené příchozí a odchozí tuzemské, elektronicky zadané úhrady, trvalé příkazy, inkasa a SIPO platby

  • Odměny za platby kartou v partnerské síti bene+

  • Rychlá správa účtu v mobilní aplikaci Smart Banka

Co je potřeba pro založení účtu online?

Pro založení běžného účtu Tom přes aplikaci Smart Banka nebo na moneta.cz, stačí splňovat základní kritéria – být plnoletý, mít občanství České republiky, založený účet v jiné bance v ČR a daňovou rezidenci v České republice. K vyřízení dále budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (cestovní pas nebo řidičský průkaz). I když zakládání účtu probíhá plně online, bez chytrého telefonu s připojením na internet se neobejdete..

Jak online proces proběhne?

  1. Zadáte pár osobních údajů

  2. Vyfoťte doklady totožnosti

  3. Podepíšete smlouvu pomocí SMS

  4. Pošlete první ověřovací platbu

Přechod bez starostí

Chcete přejít co nejsnáze od jiné banky? Žádný problém. Stačí vám pár důležitých údajů, které zadáte online nebo vyřídíte na pobočce a o ostatní se už nestaráte. Banka za vás vše vyřeší a bez zbytečných komplikací převede trvalé příkazy, inkasa a zařídí vše potřebné proto, aby vám na nový účet začala chodit výplata.

K čemu mobilní bankovnictví?

Nejen, že můžete pohyby na účtu sledovat přes internetové bankovnictví na počítači, mnohem jednodušeji se k němu dostanete i přes Smart Banku, aplikaci v mobilu. Přístup do ní je zabezpečený otiskem prstu nebo PIN kódem, takže se nemusíte bát zneužití. Rychle se můžete podívat na všechny platby nebo zůstatky na účtu a být tak vždy v obraze. V případě problémů zde můžete také snadno zablokovat a odblokovat kartu, změnit nastavený limit anebo využít další doplňkové možnosti, které aplikace nabízí.

Chcete si něco nedkladně koupit, a nemáte na svém účtu aktuálně hotovost, která dorazí až za několik dnů? Využijte službu odložené platby, kterou nabízí MALLPay. Tuto službu zařadilo do svých platebních způsobů již mnoho velkých eshopů a další přibýbají. Můžete si tak koupit vysněnou věc, která je např. zrovna v akci, aniž by jste si museli draze půjčovat peníze.

publikováno: 3. 5. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.