Bydlení, kde vaše sny vyrostou


Bydlení v Modřance

Je důležité bydlet na místě, kde se budete cítit pohodlně, kde se odreagujete od všech starostí běžných dnů a kde prožijete všechny důležité okamžiky se svými blízkými. Přesně takové místo vám nyní představíme.

Pořízení bytu není zrovna jednoduchou záležitostí. Výběr nového bytu je důležité řádně promyslet a zjistit si o daném místě co nejvíce informací. Zvolte lokalitu, která bude mít dobré dopravní spojení, zeleň v okolí a komplexní občanskou vybavenost. Vyberte byt, ve kterém budete chtít strávit zbytek svého života.

Bydlení na skvělém místě

Pokud toužíte po bytě v atraktivní lokalitě nedaleko centra města, rezidenční bydlení v Modřanech je přímo pro vás. Modřanka splňuje veškeré požadavky moderního a aktivního člověka. V okolí naleznete řadu aktivit, jak strávit svůj volný čas, můžete podnikat výlety po okolí, sportovat, jít do kina či na dobré jídlo.

Rezidence Modřanka se nachází na pravém břehu Vltavy, na místě bývalého cukrovaru v městské části Praha 12 - Modřany. Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně, kolem rezidence najdete řadu pěkných parků a míst, ve kterých není přelidněno, své procházky a výlety po okolí si tak užijete naplno.

Nové byty v Modřanech

Díky novostavbě získáte možnost bydlet v bytech, které září novotou a parádním designem. Na výběr je celkem 292 bytů o velikostech 30-160 m2 se zasklenými lodžiemi, terasami s krásným výhledem nebo předzahrádkami.

Bydlení v Modřance je ideální také pro rodiny s dětmi, součástí prostoru je dětské hřiště, kde si budou moct děti v klidu a bezpečí hrát.

Rezidence Velká Brána

V případě, že toužíte po venkovském klidu s dobrou dostupností do města, máme pro vás ještě jeden tip. Rezidence Velká Brána v Horoměřicích na severozápadní hranici Prahy nabízí krásné nové byty o různých velikostech a dispozicích. Objevte tuto malebnou a klidnou lokalitu.

publikováno: 13. 10. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.