PR článek

Česká republika měla na mistrovství ve fotbale svého zástupce. Stal se jím Alcaplast


stadion

Fotbalové mistrovství světa je za námi a zná své vítěze. I přesto, že se český tým nekvalifikoval ani na účast, Češi své stopy na ruských stadionech přece jen zanechali. Vděčíme za to břeclavské společnosti Alcaplast, lídru na trhu se sanitární technikou, která vybavila několik fotbalových svatostánků nemalým počtem svých produktů v řádech tisíců.

Alcaplast navštívil Krestovský stadion

Do osmi stadionů po celém Rusku Alcaplast dodal ovládací tlačítka a moduly. Hned sedm z nich se stalo přímo hostitelskými pro nejlepší světové fotbalisty při letošním mistrovství. Mezi pořadatelské stadiony patří i Krestovský stadion v Petrohradu, kde se konalo semifinále Belgie s Francií a následně také utkání o třetí místo mezi Belgií a Anglií. Těmto bojům zde mohlo přihlížet až 68 000 diváků a mimo mistrovství stadion poskytuje zázemí petrohradskému Zenitu.

Krestovský stadion

Šlépěje Alcaplastu na fotbalovém mistrovství světa

Další stadiony, které se pyšní technikou od Alcaplastu, se nacházejí ve Volgogradu, Rostově na Donu, Nižném Novgorodu a Samaře. Svůj otisk Alcaplast zanechal i v aréně Mordovia v Saransku nebo Baltika v Kaliningradu, která je vystavěna na základě konceptu Allianz Areny v Mnichově.

Arénu Volgograd vybavil Alcaplast více než pěti stovkami upravených Renovmodulů, ovládacích tlačítek Antivandal, sifonů, umyvadlových vpustí a flexi hadic. Tento víceúčelový stadion přináší pro diváky kapacitu 45 000 míst. Při mistrovství světa se na jeho trávníku utkali fotbalisté Japonska, Saudské Arábie, Nigérie, Egypta, Tuniska, Anglie, ale také třeba Islandu nebo Polska. Domovské prostředí stadion nabídne populárnímu týmu FC Rotor Volgograd.

Dalších více jak 600 ovládacích tlačítek Antivandal a modulů dodal Alcaplast pro netradiční stadion v Nižném Novgorodu, který kromě fotbalových zápasů poskytne své prostory i pro kulturní účely a pořádání velkých akcí. I zde si do míče kopli světoví šampioni, jakými jsou například hráči Švédska, Argentiny, Anglie, Švýcarska, Panamy, Kostariky, úspěšného Chorvatska a sousední Jižní Koreje.

publikováno: 26. 7. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.