PR článek

Chraňte se před komáry a klíšťaty repelenty, které opravdu fungují


Repelent PREDATOR uvodni

Repelent je nejdoporučovanější prevencí před útoky komárů a klíšťat. Nejen že se chráníte před jejich nevítanou společností, ale především se vyhnete riziku nákazy nejrůznějšími nemocemi.

Lymská borelióza, encefalitida, horečka Dengue, západonilská horečka nebo malárie. To je jen stručný výčet závažných nemocí, které klíšťata a komáři mohou přenášet. Aby k nákaze nedošlo, stačí relativně málo – aby se klíště vůbec nepřisálo a komár nebodnul. Proto existují repelenty, mezi nimiž je na českém lékárenském trhu jasnou jedničkou Predator.

Že repelenty klíšťatům a dotěrnému hmyzu v čele s komáry „nevoní“, dokazují laboratorní i praktické testy. Místům nastříkaným repelenty se klíšťata a komáři prostě vyhnou a vás tak nechají v klidu.

Repelent predator

Obliba repelentů Predator je v Česku obrovská, zejména díky jejich spolehlivosti, široké nabídce různých druhů i praktickému uzávěru, který umožňuje aplikaci v jakékoli poloze.

Predator letos přišel i s dalšími zajímavými novinkami: 100% bio repelentem fungujícím na principu rostlinných olejů a repelentem Aloha s ochranným faktorem SPF30 pro ochranu před hmyzem i slunečními paprsky.

Z čeho tedy můžete vybírat?

  • Repelent Predator Forte se zvýšeným obsahem účinných látek; ochrání vás po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě.

Repelent Predator Forte

 Repelent Predator junior

  • Repelent Predator Maxx plus – silný a vysoce účinný kapesní repelent je určený pro oblasti s vysokou pravděpodobností přenosu nákazy nebezpečným hmyzem a extrémně vysokým výskytem komárů. Účinnost repelentu trvá po dobu 6-8 hodin.
  • Repelent Predator Aloha s ochranným faktorem proti slunečnímu záření (30 SPF) je určený i do exotický krajin, který navíc chrání pokožku i před sluncem; lze jej aplikovat pouze na pokožku a jeho účinnost trvá 6-8 hodin.
  • Repelent Predator Bio funguje na bázi přírodních esenciálních olejů (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Je bez parfemace a odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat; účinnost minimálně 3,5 hodiny.

 Repelent Predator Bio

Kompletní sortiment najdete na www.naserepelenty.cz.

publikováno: 12. 6. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.