PR článek

Daruj cihlu. I vy můžete pomoci s výstavbou chráněného bistra PŘÍBĚH


práce pro postižené bistro příběh
Strach o práci. A jak na tom budou zdravotně postižení zaměstnanci? Simona Stašová a Jaroslav Svěcený zaštítili kampaň za otevření bistra PŘÍBĚH, kde našli práci lidé se zdravotním postižením.
Jednu cihlu unesete. Podpořte Bistro PŘÍBĚH, které pomáhá lidem s postižením.

Letos v létě dokončilo sdružení Portus Praha výstavbu chráněného Bistra PŘÍBĚH, ve kterém se podařilo zaměstnat dalších 5 lidí s postižením. Neobvyklé koronavirová doba není nakloněná gastronomickým provozům a tak byla spuštěna online sbírková kampaň za udržení a rozšíření pracovních míst, kterou zaštítila herečka Simona Stašová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený.

Práce pro zdravotně postižené v bistru PŘÍBĚH

Bistro PŘÍBĚH pomáhá zaměstnat zdravotně postižené. I vy můžete pomoci.

Zakoupením dobročinné cihly na sbírkovém webu AKCE CIHLA, může kdokoliv přispět a tím pomoci rychle předělat stávající bistro na novou prodejnu s naloženými sýry, utopenci, farmářskými výrobky a dalšími delikatesami. Jednu cihlu unesete!

Dobročinná cihla bistra PŘÍBĚH

Zakoupením dobročinné cihly přispějete k otevření nové prodejny s farmářskými výrobky.

Nechceme jen nečinně vyčkávat, co bude dál, proto jsme se rozhodli celý koncept sociálního podniku pozměnit. Pokud to půjde a vydržíme, tak příští rok prodejnu opět rozšíříme i o původní bistro PŘÍBĚH." vysvětluje změnu Gabriela Štěpánková, ředitelka sdružení. Už řadu let pomáhají zaměstnanci Portusu Praha lidem s mentálním i kombinovaným postižením. Společně věří, že díky menší či větší podpoře mohou všichni lidé bez výjimky žít spokojený a kvalitní život.

farmářské dobroty s příběhy

Farmářské dobroty s příběhy


publikováno: 21. 12. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.