BART MÓDA: Česká a zahraniční móda nejvyšší kvality

BART MÓDA je rodinným butikem s více než dvacetiletou tradicí. Už od začátku své existence se snaží svým zákazníkům vycházet vstříc a nabídnout jim jen ty nejkvalitnější kousky dámské a pánské konfekce od německých, italských, amerických i tuzemských značek. V tradičním hronovském butiku vás může upoutat také široký výběr kabelek, šál i originálních šperků a bižuterie, které každému oblečení dodají osobitost a eleganci. 

Už více jak 20 let se BART MÓDA každý den snaží plnit módní přání svých zákazníků. Ať už si koupí jen stylové doplňky nebo celý model sestavený pro konkrétní příležitost, každý návštěvník opouští hronovský butik s plnými taškami a úsměvem na rtech. 

BART MÓDA - Styl, elegance a tradice 

Butik BART MÓDA vám může nabídnout:

  • kompletní sortiment pro každého zákazníka. Od triček, riflí, svetrů i sak pro pány až po večerní šaty a psaníčka pro dámy - v BART MÓDĚ si vždy vyberete. 
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi. Profesionální obsluha nebo přímo majitelka butiku vám vždy ochotně poradí a pomůže s výběrem nejlepší kombinace oblečení pro každou příležitost. 
  • pánskou a dámskou konfekci světových značek. Máte zájem o americké džíny Wrangler, stylové německé kalhoty od Zerres a Kenny S. nebo blůzy od holandské Tramontany? V tom případě si u nás přijdete na své. 
  • široký výběr zboží od zavedených českých značek jako jsou tuniky Tolmea nebo dámské šaty od HS. 
  • cenově dostupné i velmi luxusní kousky, které i ty nejnáročnější módní přání našich zákazníků plně uspokojí. 
  • dostupnost zboží, která se vždy přizpůsobí zákazníkovi. Pokud se stane, že šaty, na které se chodíte stále koukat do výlohy, právě prodáme jinému zákazníkovi, uděláme vše pro to, abychom vám hned objednali další. 
  • neustále se měnící sezónní kolekce. V každém ročním období vás uvítá úplně nová BART MÓDA, která vás vybaví na parné letní dny i první zimní prašan. 

Zavítejte do Hronova, rodiště Jiráska i Čapka a navštivte butik, do kterého se budete stále rádi vracet.

Budeme se na vás těšit!

Otevírací doba BART MÓDA

Pondělí 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00 
Úterý  9:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Středa 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00 
Čtvrtek  9:00 - 12:00 13:00 - 17:00 
Pátek  9:00 - 12:00 13:00 - 17:00 
Sobota  9:00 - 11:00 
Neděle  Zavřeno 
Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Poradíme vám, jak správně zkombinovat oblečení pro jakoukoli příležitost
  • Vyberete si ze sortimentu konfekce světových značek vč. luxusních kousků
  • Vždy máme pestrý výběr sezónního zboží