Pavlína Kratochvílová: prodej kvalitního použitého oblečení z Anglie

Chtěli byste nosit kvalitní oblečení z Anglie a neutratit za něj horentní sumy? Pak budete nadšení z balíků oblečení, které již řadu let dováží, připravuje a prodává paní Pavlína Kratochvílová. Ta provozuje internetový obchod balikylisyanglie.cz, ve kterém nabízí nepřeberné množství různého oblečení z Anglie. Second hand neustále doplňuje nové zboží. Jednotlivé balíky jsou pečlivě roztříděny a popsány. Předem tak budete mít představu, jaké oblečení vám přijde. Za výhodné ceny dostanete velké množství kvalitního a často i značkového oblečení, které vám padne.

Oblečení z Anglie pro děti i dospělé

Second hand Pavlíny Kratochvílové klade velký důraz na to, aby nabídka zboží pokryla potřeby všech zákazníků. Proto v rozsáhlém sortimentu najdete oblečení pro děti i dospělé. Balíky jsou obvykle roztříděny i podle sezóny, dětem tak můžete pořídit například balík s oblečením na jaro či léto. K dispozici je i oblečení v nadměrných velikostech, dámské prádlo, kojenecké oblečení, doplňky a mnoho dalšího. Second hand nabízí jen přebrané a vyčištěné oblečení v nejvyšší kvalitě, které je často k nerozeznání od nového kusu.

Předem víte, co balíky oblečení obsahují

Nekupujte zajíce v pytli! Na e-shopu balikylisyanglie.cz si vyberte oblečení z Anglie dle svých preferencí a nahlédněte na přiložené fotografie. Second hand každý balík oblečení nafotí, a tak předem víte, co bude obsahovat. Kromě vyfoceného oblečení pak v balících najdete i řadu dalších zajímavých kusů, které se nemusí na fotografiích objevit a které vás příjemně potěší. Pokud máte zájem o konkrétní typ oblečení z Anglie, kontaktujte second hand. Rádi vám pomohou najít přesně takové oděvy, které potřebujete.

Balíky oblečení po ČR i na Slovensko

Second hand Pavlíny Kratochvílové zasílá objednané balíky po celé České republice, ale také na Slovensko. Svozy DPD jsou vždy v úterý a ve čtvrtek, takže vám balík s oblečením přijde už za několik dní po objednání. Při odběru více balíčků do celkové hmotnosti 25 kg navíc zaplatíte jen jedno poštovné.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kvalitní oblečení z Anglie za nízké ceny
• Second hand zasílá oblečení po celé ČR i SR
• Obsah jednotlivých balíčků je vždy nafocen
• Oblečení je kvalitní, čisté a nepoškozené