Zakázkové krejčovství Ivany Pastyříkové: šití oděvů i dekorací na míru

Nespokojíte se s kompromisy? Buďte sami sebou a nechte si ušít oblečení na míru přesně podle svých představ. Obraťte se na zakázkové krejčovství Ivany Pastyříkové, která se věnuje zakázkovému šití textilu a dekorací. Jedná se o krejčovství s mnohaletou tradicí, které se zároveň nebojí sledovat nové módní trendy. Za dobu své existence obsloužila Ivana Pastyříková celou řadu spokojených klientů, kteří se do krejčovství rádi vracejí.

Zakázkové šití: oblek či šaty na míru

Zakázkové krejčovství Ivany Pastyříkové se specializuje na šití textilu a dekorací na míru podle přání a požadavků zákazníků. Díky tomu máte záruku, že se v oděvu od Ivany Pastyříkové budete skutečně cítit sami sebou. V zakázkovém krejčovství pro vás vytvoří střihy, které zdůrazní vaše přednosti a zároveň skryjí případné nedostatky. V nabídce dále naleznete různé opravy, úpravy, přešívání oděvů či profesionální záplatování.

Zakázkové šití dekorativních látkových produktů

Kromě šití oděvu na zakázku se Ivana Pastyříková specializuje také na šití dekorací a jiného textilu, a to například povlečení, přehozů na postel, kapsářů, ubrusů a mnoha dalších dekorativních látkových produktů.

Krejčovství Ivany Pastyříkové vám pomůže s výběrem látky

Rádi byste si nechali ušít na míru hezké šaty či pánské obleky, ale nevíte, jaký typ materiálu bude pro daný účel nejlepší? Zakázkové krejčovství vám s výběrem nejvhodnější látky pomůže. Můžete si donést vlastní látku, nebo se obrátit na zkušený a ochotný personál krejčovství, který vám poradí, jaká látka by nejlépe odpovídala vašim požadavkům. Samozřejmostí je spolupráce s velkoobchody, kde najdete veškerý sortiment na jednom místě a můžete pohodlně vybírat. Zakázkové krejčovství poskytuje své služby klientům z celé ČR.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Přijímání zakázek z celého území České republiky
• Šití textilu a dekorací na míru
• Padnoucí a jedinečné střihy pro každou příležitost
• Dlouholetá tradice a zkušenost