Věra Šimková TEXSPORT: šití na zakázku, Aš

Máte rádi pohodlné oblečení na míru? Ať už si chcete nechat ušít společenské šaty či oblek nebo sportovní úbor pro váš tým, obraťte se na firmu TEXSPORT se sídlem v Aši. Jedná se o malou rodinnou společnost, která se již přes 30 let věnuje oblasti šití na zakázku.

Švadlena je schopna ušít oblečení ze všech typů látek. Řadu jich má přímo na skladě, v případě potřeby konkrétní látku doobjedná. Samozřejmostí je individuální přístup, pečlivá konzultace před zahájením zakázky a možnost inspirace z předchozích prací.

Společenské oblečení na zakázku

Švadlena Věra Šimková se ve firmě TEXSPORT věnuje šití společenského oblečení na zakázku. Potřebujete na blížící se svatbu, oslavu či jinou významnou příležitost oblek, šaty či kostým? Nespokojte se s kompromisy, šaty na zakázku vám padnou jako ulité a budou barevně ladit k ostatním doplňkům.

Sami si vyberete, z jakých látek budou oblek nebo šaty ušité. Švadlena vás přeměří a navrhne oblečení na míru. Stačí zavolat a domluvit si schůzku. Vše ostatní už vyřešíte s firmou TEXSPORT, od výběru vhodné látky přes návrh střihu až po samotnou výrobu. 

Šití sportovních úborů

Firma TEXSPORT se kromě zakázkového šití společenského oblečení specializuje také na šití sportovních úborů. Zakázkové šití z teplákoviny, tuzemská bavlna, sportovni dresy.Má zkušenosti s šitím pro sportovní kluby i oddíly. Firma obleče celý tým, postará se o to, aby oblečení všem pasovalo a dobře vypadalo. Navrhněte si barvu, střih a velikosti a zašlete firmě podklady k výrobě. Rodinná firma šije všechny druhy úborů, od lyžařských přes gymnastické, lehkoatletické až po plavecké.

 

Sportovni dresy na zakázku

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Irina Butuzova: šití, opravy a úpravy oděvů, Praha 3

Hledáte v Praze spolehlivé krejčovství, které se zaměřuje na šití, opravy a úpravy oděvů? Pak se obraťte na paní Irinu Butuzovou, které oboru krejčovství věnuje řadu let. Za roky praxe jí pod rukama prošlo mnoho…

celý článek >>
bedroom-5664220_1920

RM INTERIÉRY s.r.o.

Rádi byste vyladili své interiérové prostory k dokonalosti? Pak se obraťte na společnost RM INTERIÉRY se sídlem v Rousínově, která se zaměřuje na tvorbu kvalitního moderního designu do domů, bytů, restaurací i…

celý článek >>

Natalja Anatolijivna Havlíčková: krejčovství a čalounictví, Praha 6

Potřebujete opravit zip na bundě, zkrátit kalhoty nebo si nechat ušít oblek či šaty na míru? Krejčovství a čalounictví v Praze 6, kterou vede Natalja Anatolijivna Havlíčková, nabízí opravy a úpravy oděvů,…

celý článek >>
Kontakty

Věra Šimková TEXSPORT: šití na zakázku, Aš

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Boženy Němcové 1939/3
352 01 Aš
+420 354 525 838           +420 776 189 059