Hana Paulíková: galanterie a krejčovství, Čkyně

Hana Paulíková se již řadu let soustředí v obci Čkyně na poctivé a pracné řemeslo s mnohaletou tradicí – krejčovství. Všem klientům nabízí šití na zakázku dámských kostýmů, historických kostýmů i krojů. Přijít můžete také s jakýmkoliv oděvem, který by potřeboval úpravu anebo opravu. Spolehněte se na precizně odvedenou práci, použití kvalitní látky, rychlost a vstřícný přístup.

Profesionální krejčovství v obci Čkyně, okres Prachatice

Potřebujete zkrátit šaty, opravit zip na bundě, koupit si krásnou látku nebo šicí potřeby? To vše najdete v krejčovství v malebné obci Čkyně, okres Prachatice. Vybírejte z široké nabídky nití, jehel, záplat, vln, knoflíků a dalších krejčovských potřeb. K dostání jsou v krejčovství také látky všeho druhu a barevných kombinací jak pro domácí šití, tak i pro šití na zakázku.

Hana Paulíková se krejčovství věnuje již mnoho let, během nichž nasbírala cenné zkušenosti. Proto vám vždy dokáže skvěle poradit a precizně opravit jakýkoliv oděv, který k ní přinesete. K zákazníkům má velmi vstřícný a přátelský přístup, což jí umožňuje rychle a dobře reagovat na všechna přání a požadavky.

Propracované šití na zakázku: dámské kostýmy i tradiční kroje

Dámská krejčová Hana Paulíková upřednostňuje u šití na zakázku vždy individuální přístup, dbá na krejčovské propracování, vhodné střihové řešení i kvalitu materiálu. Objednejte si šití dámských kostýmů, historických kostýmů i tradičních krojů. Její zkušenosti a láska k práci je přidanou hodnotou vašeho ušitého oděvu. Hlavním cílem je kreativita, spolehlivost, kvalita a spokojený zákazník, který bude s nadšením nosit opravené i zcela nově ušité oděvy.

Otevírací doba krejčovství Čkyně: Po–Pá: 8:00–12:00, 13:00–17:00, So: 8:00–11:00