PR článek

Nevšední nábytek pro oživení koupelny


deska-pod-umyvadlo-nediocz

Přemýšlíte nad renovací vaší koupelny? V tom případě vsaďte na něco nevšedního, co jen tak někdo nemá. V současné době jsou populární především neobvyklé kusy nábytku, které dělají i ze staré a nehezké koupelny vkusnou, stylovou a moderní místnost, v níž rádi budete trávit svůj čas.

Koupelnový nábytek je nedílnou součástí každé koupelny. Neskládá se pouze z vany a umyvadla, ale zejména ze skříněk, komod a malých poliček, které z koupelny tvoří příjemnou a útulnou místnost, v níž budete rádi relaxovat a trávit svůj volný čas. Pokud patříte k lidem, kteří si při zařizování své koupelny nevědí rady, tak právě pro vás přinášíme užitečná doporučení.

Retro skříňka do koupelny – najdete na NEDIO.cz 

Retro skříňka do koupelny – najdete na NEDIO.cz

Retro styl se vrátil do módy

Pokud sledujete svět módy, jistě jste postřehli, že se na pulty obchodů s oblečením vrátily staré známé retro kousky, které ještě máte schované hluboko ve skříni. Retro styl se nevrátil jenom do světa módy, ale také do světa bydlení, což jistě postřehne každý, kdo pročítá aktuální čísla časopisů o bydlení.

 

Deska pod umyvadlo z wenge dřeva – najdete na NEDIO.cz 

Deska pod umyvadlo z wenge dřeva – najdete na NEDIO.cz

Retro koupelnový nábytek vypadá použitě, přesto je naprosto nový. Výjimečné jsou zejména bílé, jakoby dřevěné poličky či stolky pod umyvadla, které dělají z koupelny retro místnost, v níž budete vzpomínat na stará dobrá léta.

Když retro není tím pravým šálkem kávy

Samozřejmě se může stát, že retro styl není pro vás, že se vám nelíbí či že vás ničím neokouzlil. V tom případě nevěšte hlavu, protože svou koupelnu můžete zařídit i do mnoha jiných podob. Pokud bydlíte ve velkém domě, doporučujeme vám, zařídit si svou koupelnu do luxusního stylu. Luxusní koupelnový nábytek je většinou hodně masivní. Například zrcadlo nad umyvadlem by mělo mít robustní, poutající rám, vana by měla stát na nožičkách a její kohoutky by měly být daleko od sebe.

 

Koupelnový koš se sedákem – najdete na NEDIO.cz 

Koupelnový koš se sedákem – najdete na NEDIO.cz

V luxusních koupelnách hrají velkou roli zejména kachličky, které by měly mít podobu mramoru. Co se týče dalšího luxusního koupelnového nábytku, skříňky či poličky volte z masivu. Jenom tak budete mít jistotu, že na první pohled zaujmou.

Když si nevíte rady

I když jsme vám poskytli skvělé rady, které jistě někomu přijdou vhod, je možné, že někdo si i přesto nebude vědět rady. V tom případě si zavolejte odborníka. V současné době se mnoho firem specializuje na zařizování koupelny a jistě s jejich službami budete spokojeni. Samozřejmě se vždy dbá na požadavky klienta, ale například s koupelnovým nábytkem si už nebudete muset dělat starosti.

 Nedio.cz – vyhledávač nábytku a inspirace na bydlení

Nedio.cz – vyhledávač nábytku a inspirace na bydlení

Pokud tedy nevíte, jestli volit koupelnový nábytek z masivu nebo koupelnový nábytek z bambusu, raději si zavolejte o pomoc. Koupelna je místo určené pro relaxaci, proto je dobré do ní investovat a nešetřit na ní. Vždyť právě zde budete trávit své volné večery, právě zde se budete prát se stresem nebo si zde budete užívat romantické chvíle s drahou polovičkou.

www.nedio.cz

 

publikováno: 19. 6. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.