VKUS – Výrobní oděvní družstvo Klatovy: výroba pánských i dámských oděvů

Výrobní oděvní družstvo Klatovy – VKUS – se již více než 60 let zabývá výrobou a prodejem pánských i dámských oděvů a prádla. Jedná se o tradičního českého výrobce pracovních zástěr, pánských pyžam, nočních košil i spodního prádla. Pánské oděvy i dámské oděvy a spodní prádlo vyrábí z kvalitních tradičních materiálů. Své výrobky dodává také do Německa, kde má řadu obchodních partnerů.

Dámské a pánské oděvy i spodní prádlo

Výrobní oděvní družstvo Klatovy se v současné době zaměřuje na dodávku oděvů do Německa. Zhotovuje zdravotní potřeby (potahy na matrace, ortézy), vyrábí i dámské oděvy a pánské oděvy i spodní prádlo. Výroba oděvů zahrnuje například zhotovení halenek, šatů, pracovních oděvů, výstražných vest u bund. Oblečení z družstva najdete v mnoha buticích po celém Německu.

Výrobní oděvní družstvo Klatovy samozřejmě vyrábí pánské oděvy, dámské oděvy a spodní prádlo i pro tuzemský trh. Pro české klienty šije pánská a dámská pyžama, noční košile i pracovní zástěry. Své výrobky dodává koncovým klientům, firmám, nemocnicím i domovům důchodců.

Výroba oděvů z kvalitních materiálů

Družstvo VKUS klade důraz na používání kvalitních tradičních materiálů. Pokud svým klientům šije oděvy na základě jejich objednávek, sami si dodávají střihy i materiál. Pro vlastní výrobky používají flanel a bavlněné tkaniny, které jsou vyrobeny výhradně v České republice.

V případě zájmu ušije společnost pracovní či společenské oděvy, spodní prádlo, ale také sportovní oblečení na zakázku podle přání a požadavků klienta.