Ekologické čistící prostředky


Fotolia_49616893_XS

Šetrný způsob života v souladu s přírodou se s postupem času stává čím dál větším trendem. A protože je úklid domácnosti více nebo méně často součástí života asi opravdu každého z nás, je logické, že ekologickým požadavkům podléhá také domácí chemie. Proto čím dál víc získávají na oblibě ekologické čistící prostředky.

 

 

Ekologické čistící prostředky sevyznačují tím, že na rozdíl od svých chemických protějšků neobsahují žádné škodliviny a nebezpečné látky. Ekologické čistící prostředky tak šetří jak naše zdraví, tak přírodu. A přitom fungují!

Myjí nádobí i odstraňují pachy

Fotolia_45331247_XSV současné době už je k dostání celá řada ekologických prostředků, které nám usnadní úklid a údržbu naší domácnosti. Na trhu je široká nabídka výrobků určených od praní prádla, přes mytí nádobí, úklid podlah, koupelen nebo oken, až po přípravků na čištění toalet a dokonce i sprejové osvěžovače vzduchu.

Je až k neuvěření, že třeba taky tablety do myčky nebo WC čističe mohou být šetrné k našemu životnímu prostředí. Přitom podle odborníků jsou právě klasické chemické čističe toalet vzhledem ke svým silným dezinfekčním účinkům jedny z nejnešetrnějších výrobků v domácnosti pro přírodu vůbec.

Ekologie nemusí být drahá

Ekologické čistící prostředky si dnes může dovolit už opravdu každý a mají velmi široké uplatnění. Můžete je bez obav používat i přímo v přírodě, aniž byste museli mít špatné svědomí, že jí škodíte. A vaše pokožka vám bude také vděčná.

Celou řadu zajímavých ekologických čisticích prostředků najdete v e-shopu Spektrum Zdraví.

publikováno: 1. 3. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.