Elegantní ochranu proti vtíravému hmyzu Vám zajistí rolovací sítě


sítě proti hmyzu_1

Zabezpečte si domovy i proti nezvaným hostům z řad hmyzího světa a užijte si teplé letní dny s kontaktem přírody. Nejjednodušší cestou, jak si užívat tyto dny s otevřenými okny, je namontovat na francouzská okna, klasická okna či dveře sítě proti hmyzu. 

 

 

 

 

V dnešní době existuje celá řada funkčních systémů se sítěmi. Nabídka pod značkou MINIROL se skládá z:

  • pevných sítí,
  • posuvných sítí,
  • rolovacích sítí,
  • integrovaných rolovací sítě
  • a také z designových plisé sítí.

Vždy je potřeba se zamyslet jaký typ bude splňovat Vaše požadavky a na jaký typ okna jej chcete použít. Každý systém má svá specifická řešení a omezení.

Zabezpečte okna i dveře

V tomto článku se zaměříme spíše na rolovací systém okenních a dveřních sítí. Tento systém je vhodný do dveří i do oken, kde se nepředpokládá, že by měla síťka zůstat na okně stále (např. zimní sezóna, umývání oken atd.). Rolovací systém Vám umožňuje kdykoliv síťku „odklidit" do boxu, což Vám usnadní její uskladnění.

Rolovací sítě proti hmyzu značky MINIROL jsou nabízeny v provedení okenní (horizontální) a dveřní (vertikální) rolovací sítě.

Rozměrové variace u okenních sítí, které jsme schopni deklarovat činní 500 - 1800 mm do šířky a 500 - 2400 mm do výšky.

Sítě proti hmyzu vám mohou pomoci s nepříjemnými komáry nebo mouchami v bytě.

U dveřních sítí se tyto rozměry rozdělují v závislosti na typu rolovacích sítí. U jednoduché sítě se dostáváme na hodnoty od 500 - 1400mm šířky a 500 - 2600 mm výšky. Pokud se budeme zajímat o velikosti u dvojité dveřní sítě, dostaneme se na hodnoty 600 - 2500 mm na šířce a 500 - 2600 mm na výšce. Jakýkoliv atypický rozměr těchto sítí je nutné zkonzultovat s dodavatelskou firmou.

Kvalitní materiál i pohon

Rolovací sítě značky MINIROL, jsou nabízeny na pružinový pohon. Zajištění proti srolování zpět do boxu zajišťuje u okenní sítě zámek umístěn na koncovém profilu sítě, který se při sjetí do koncové spodní polohy uzamkne do vodících lišt a tím nás chrání před zpětným srolováním. U dveřních sítí protí hmyzu je použito magnetů na koncovém profilu, který se přichytí do protilehlé vodicí lišty.

Všechny sítě nabízené pod značkou MINIROL jsou vyráběné z kvalitního sklo-vlákna potaženého PVC vrstvou. Barevné variace jsou provedeny v barvách černé a šedé. Jednotlivé druhy síťovin jsou nabízené ve více variantách provedení. Například: neviditelná „INVISIBLE", zesílená „PETSCREEN" – odolání síťoviny proti poškození vašimi domácími mazlíčky. Cena rolovací sítě se odvíjí dle zvoleného typu rolovací sítě, rozměru a dalších faktorech vašeho výběru.

publikováno: 1. 7. 2015
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.