Exkluzivní bydlení v developerském projektu roku


Bydlení Praha 4

Již po čtvrté se letos vyhlašoval developerský projekt roku. Jedná se o prestižní soutěž, kdy veřejnost a odborná porota hodnotí jednotlivé novostavby a určuje, jaké poznatky si z toho odnést a jak dělat věci správně.

Ocenění

Cena veřejnosti

Soutěží se v několika kategoriích. Jednou z nich je cena veřejnosti. Jedná se o hlasování od běžných občanů. Každý si vybere svůj oblíbený projekt, pro který hlasuje. Jedním z vítězů byla novostavba Liberty Building v pražských Vršovicích.

Cena architektů

Stejně oblíbené byly tyto nové byty na Praze 4 i u architektů. Liberty building tak letos dostal rovnou dvě první ocenění a těší se stále větší popularitě

Vyberte si exkluzivní byt

Máte aktuálně možnost vybrat si jeden nový byt s akční nabídkou a na Vánoce bydlet již ve svém bytě. K dispozici jsou byty jak malometrážní - startovní o velikosti 2+kk tak i velké prostorné byty pro rodiny s dětmi. Aktuálně můžete u projektu využít těchto nabídek:

  • poukaz na kuchyňskou linku v hodnotě 100 000
  • sleva 85 000 z ceny bytu

Hledáte bydlení na Praze 4?

Perfektní lokalita

Prestižní není pro tento projekt jen jeho ocenění, ale především lokalita. Umístění projektu na Praze 4 přidává tomuto domu plusové body. V těsné blízkosti Nuslí je tak všude kousek. Městská hromadná doprava je tu velmi bohatá, Tramvaje, autobusy a za 5 minut jste na metru linky C. V centru Prahy pak budete max do 15 minut.

Lokalita nabízí mnoho míst pro trávení volného času. Za kulturou se můžete vydat do okolních divadel, na nákupy do nákupního centra Arkády Pankrác, nebo do Edenu, sportovní vyžití je v přilehlých sportovních centrech, nebo Havlíčkových sadech.

Své zde najdou jak mladí aktivní páry, tak rodiny s dětmi.

publikováno: 17. 12. 2014
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.