Firma Alcaplast představuje koupelnové studio v Břeclavi


Firma Alcaplast představuje koupelnové studio v Břeclavi

Komerční sdělení: Společnost Alcaplast vznikla v roce 1998 a nyní je největším českým výrobcem sanitární techniky a specialistou na koupelny, jehož působnost se neustále rozšiřuje na celoevropskou úroveň. Při výrobě klade důraz nejen na celkovou kvalitu zpracování a použitý materiál, ale také na propracovaný a mnohdy nadčasový design.

Obsáhlý sortiment společnosti Alcaplast odráží mnohaleté zkušenosti, které společnost úročí i v podobě inovativních a nápaditých řešení. Koupelnové studio v Břeclavi slouží pro jejich prezentaci. Zároveň je také prodejním místem, kde může zákazník konzultovat svůj záměr s odborníky a získat informace, s nimiž výsledná podoba koupelny naplní všechna očekávání a stanovené požadavky.

Jaké služby koupelnové studio nabízí?

Koupelnové studio v Břeclavi prezentuje na ploše více jak 500 m2 na 40 vzorových koupelen v různých provedeních, v nichž se kloubí aktuální trendy s plným zachováním funkčnosti a uživatelského komfortu.

Mohou sloužit i jako inspirace pro individuální řešení, s jehož plněním pomohou odborní prodejci od úvodního poradenství až po 3D vizualizace návrhů, které při hledání konečné podoby interiéru představují velmi efektivního pomocníka. Příjemným bonusem, který břeclavské koupelnové studio nabízí, je i doprava materiálu zdarma.

Koupelnové studio je otevřeno každý všední den od 8:00 do 18:00, o víkendu pak v sobotu od 8:00 do 12:00. Sídlí v ulici Bratislavská 2846 v Břeclavi.

Školicí středisko Alcaplast Academy

V roce 2009 bylo v Břeclavi otevřeno Školicí středisko Alcaplast Academy, které je zázemím pro odbornou i laickou veřejnost se zájmem o seznámení s produkty společnosti. Odběratelé, dodavatelé, projektanti, stavebníci i žáci či studenti škol zde mohou absolvovat školení a získané teoretické poznatky okamžitě aplikovat v praxi montáží a dalšími možnými způsoby využití. Tento speciální projekt však není jediným, kterým se společnost Alcaplast snaží podporovat vzdělání a profesní růst. Neméně zajímavá je i dlouhodobá a úspěšná spolupráce s vybranými středními školami a učilišti po celé České republice nebo aktivita v oblasti pořádání odborných seminářů a prezentací.

Školicí středisko disponuje vybavením, díky kterému je možné dosahovat na poli odborného vzdělávání požadovaných výsledků. Nechybí zde proto kvalitní hardware a software, jazykové učebny, školicí sál a zkušebna s moderními montážními stoly.

První úspěch na sebe nenechal dlouho čekat

I když středisko funguje poměrně krátkou dobu, byly jeho kvality zhodnoceny v celorepublikové soutěži „Podnikatelský projekt roku 2010“. V kategorii školicích středisek se společnost Alcaplast umístila na druhém místě. Výsledky vyhlásila Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Tento úspěch je pro společnost oceněním velkého úsilí a nasazení, které je v její filozofii jedním ze stěžejních bodů.
 

publikováno: 14. 10. 2011
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.