Foukaná izolace přináší řadu výhod – šetří náklady, snadno se aplikuje i chrání životní prostředí


fotolia_78407462_m_1600x900ms

Zateplení domu pomocí tepelné izolace vede k výrazným úsporám nákladů na vytápění. Inovativní způsob zateplení rodinných domů, spočívající ve foukání izolace, přináší řadu výhod oproti klasickému způsobu zateplení. Díky procesu foukání se izolační materiál dostane i do těžko dostupných míst, zaplní i ty nejmenší mezery a zabrání vzniku tepelných mostů. Zateplení pomocí foukané izolace Climatizer Plus je rychlé, jednoduché, efektivní a také cenově dostupné. 


Vlastnosti foukané izolace

V čem je aplikace izolace metodou foukání výhodnější než doposud běžně prováděné způsoby zateplení? Foukání izolačního materiálu vede k celkovému vylepšení jeho vlastností. Izolace se totiž dostane i do těžko přístupných prostorů, vyplní i okem neviditelné dutiny a mezery. Foukaná izolace přilne ke konstrukci a vytvoří tak celistvou izolační vrstvu. Aplikace tepelné izolace metodou foukání přináší tyto výhody:

  • rychlost provedenídům standardní velikosti bude zateplen do 6 hodin
  • nízká cena
  • aplikace bez narušení provozu stavby
  • ekologičnost
  • čistota v okolí aplikace
  • bezodpadovost
  • univerzálnost
  • odolnost vůči plísním, škůdcům i hnilobě 

Foukaná izolace Climatizer Plus

Na trhu je k dispozici hned několik typů foukané izolace – Climatizer Plus, Climastone, Tipur… Foukaná izolace Climatizer Plus vyniká izolačními vlastnostmi a je vyrobena z ekologického a zdraví nezávadného materiálu. Izolace Climatizer Plus je vysoce účinná v zimě i v létě, a to díky vysoké měrné tepelné kapacitě. 

Izolace Climatizer Plus je vyrobena z přírodního celulózového vlákna, které se foukáním dostane do všech otvorů. Kromě izolace tepelné vyniká i nadstandardní akustickou izolací. 

Varianty foukané izolace

Foukaná izolace se dodává a aplikuje ve dvou variantách v závislosti na typu zateplovaného objektu. Při zateplování dutých stavebních konstrukcí se uplatňuje metoda foukání do dutin, kdy je foukací zařízení přímo namířeno do dutých otvorů a postupně vyplňováno. Druhou metodou je volné foukání, které se užívá při zateplování střech, půd, kleneb a dalších otevřených prostorů.                                                                  

Foukaná izolace přináší jedinečný způsob zateplení, pomocí kterého bude jakýkoliv objekt vybaven tepelnou izolací rychle, levně a s nadprůměrnými izolačními vlastnostmi. Izolace Climatizer Plus pak spojuje ty nejlepší vlastnosti materiálu a přinese viditelnou úsporu na topení, v létě pak zabrání prostupování tepla do objektu. 

publikováno: 14. 7. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.