PR článek

Hygiena na prvním místě – pomoc pro seniory nabízí i přední výrobce sanitární techniky


Alcaplast pomáhá seniorům hygiena

Společně v těchto časech pomáháme těm, kteří jsou nejvíce zasaženi a ohroženi pandemií koronaviru a vyhlášením nouzového stavu. Přitom je podstatné si uvědomit, že dodržování hygienických návyků a pravidel je teď nejdůležitějším krokem, jak zabránit šíření nákazy. Společnost Alcaplast proto pomáhá českým seniorům i tak, že nabízí zdarma pomoc s opravou toalety nebo závady v koupelně či kuchyni, kde hygiena hraje klíčovou roli. Pro všechny seniory je zajištěno bezplatné dodání náhradních dílů.

Mnoho z nás se – ne vlastní vinou – ocitlo v existenčních problémech. Naštěstí se ukazuje, že si my Češi dokážeme pomoci i ve složitých časech. Je neuvěřitelné, kolik lidí sedlo k šicím strojům a začalo zdarma rozdávat roušky zdravotníkům, hasičům nebo dalším lidem ve svém okolí. Kolik z nás nakupuje a vozí jídlo potřebným,“ takto hodnotí současná jednatelka Alcaplastu, Radka Prokopová, situaci koronavirové krize v Česku.

„I my proto přicházíme s výzvou pro české seniory, které v těchto chvílích mají omezený přístup do prodejen a v těchto těžkých časech řeší doma problémy s koupelnou nebo záchodem. A rozhodli jsme se bezplatně dodávat náhradní díly instalatérům i domácnostem, kteří potřebují pomoci,“ dodává jednatelka a zároveň tak poukazuje na to, že nesmí docházet k překážkám, které ovlivňují dodržování hygienických pravidel.

Na koho se obrátit, pokud potřebuji pomoci?

Bližší informace k podpoře včetně kontaktů na technickou podporu najdete na webu Alcaplastu: www.alcaplast.cz/nahradni-dily. Ať se již obrátíte na společnost prostřednictvím instalatéra nebo oslovíte přímo pracovníky Alcaplastu, odborníci vám pomohou s výběrem vhodných náhradních dílu, které vám bezplatně doručí až domů. Ani s opravou si nemusíte dělat starosti, tu na místě provede zkušený servisní pracovník.

Jak využít akce Alcaplastu – podstatné informace:

Pro koho je tato akce určena?

Společnost nabízí pomoc českým seniorům, kteří se v důsledků vládních nařízení dostali do potíží nebo nemají možnost řešit poruchy v domácnosti sami. Jde o nejrizikovější skupinu obyvatelstva starší 65 let.

O jakou pomoc můžu Alcaplast požádat?

Alcaplast poskytuje pomoc v oblasti sanitární techniky, která se využívá v domácnostech, a to především na toaletách, v koupelnách nebo v kuchyních. Společnost zdarma poskytne a doručí náhradní díly ke svým výrobkům značek Alca nebo Alcaplast.

S čím Alcaplast pomůže?

Alcaplast nabízí kromě dodání náhradních dílů také technickou podporu telefonicky nebo na emailu a bezplatné konzultace. V případě nouze také zajistí servisního technika, který přijede k vám domů. Všechny tyto činnosti poskytuje společnost zdarma.

Kdo může žádat Alcaplast o pomoc?

Není nutné, aby samotní senioři osobně zažádali o pomoc, mohou se obrátit na řemeslníka či instalatéra, který provádí servis v domácnostech těchto obyvatel.

Jak zažádat o pomoc?

Pracovníci Alcaplastu se vším ochotně poradí, veškeré kontakty na technickou podporu naleznete zde: www.alcaplast.cz/nahradni-dily.

 

alcaplast

Věříme, že naše akce, která platí po celou dobu nouzového stavu a karantény, pomůže usnadnit život potřebným. Protože jsou chvíle, kdy byznys má jít stranou, a tohle je jedna z nich. Nejdůležitější v tuhle chvíli je zdraví obyvatel a dodržování základních hygienických pravidel, jež pomohou bránit dalšímu šíření koronaviru. Společně to zvládneme,“

Radka Prokopová, v březnu 2019 oceněna s manželem Františkem Fabičovicem jako Podnikatel roku v České republice.

Více informací na stránkách www.alcaplast.cz/nahradni-dily.

 

publikováno: 30. 3. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.