Indická bavlněná deka i pro váš odpočinek


indická bavlněná deka_1

Spánek a odpočinek je jednou z nejdůležitější částí dne. Většinou se udává, že by člověk měl naspat alespoň 8 hodin. A uznejte, že to už je dostatečně dlouhá doba na to, abychom si dali záležet na tom, na čem a pod čím spíme. Přikrývek a peřin existuje celá řada, my vám však dnes představíme speciální druh - indickou bavlněnou deku.

Tato tradiční bavlněná indická deka je plněná surovou bavlnou a opatřena barevným bavlněným potahem s originálními rádžasthánskými vzory. Velmi lákavým atributem této bavlněné deky je fakt, že jsou tyto indické deky vyráběny tradičním způsobem ve vesnických komunitách v rámci manufaktur. Valnou většinu úkonů pro zhotovení této originální indické bavlněné deky pak její tvůrci provádějí ručně, zbytek mají na starosti jednoduché přístroje.

Indická bavlněná deka vám zajistí příjemný spánek.

Indická bavlněná deka: výhody surové vlny

Surová bavlna v této indické bavlněné dece má skvělé a ojedinělé účinky. Jak je to možné? Není totiž nijak fyzikálně, natož chemicky upravovaná a díky tomu si mohla zachovat své přirozené pozitivní vlastnosti. U této indické bavlněné deky jde především o prodyšnost přispívající k regulaci vlhkosti a tělesné teploty. Spánek pod touto indickou bavlněnou dekou je proto nejen velmi příjemný, ale také velice osvěžující.

 Indická bavlněná deka je originální přikrývkou.

Originalita vzorů indické bavlněné deky

Způsob výroby této indické bavlněné deky víceméně neumožňuje, aby vznikl velký počet kusů dek se stejným vzorem. Ruční práce má totiž na svědomí, že jednotlivých vzorů vznikají pouze velmi omezené minisérie, tudíž je v podstatě každá deka originálem.

Vyzkoušejte i vy, co umí indická bavlněná deka. Tento a mnoho dalších produktů najdete na e-shopu Spektrum Zdraví.

publikováno: 2. 7. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.