PR článek

Jak získat půjčku do 24 hodin?


Fotolia_211446759_XS

Potřebujete nutně půjčit peníze do 24 hodin, ale v bance si půjčit nechcete nebo nemůžete? Rychlá půjčka je to, co přesně potřebujete.

Jak na půjčku do 24 hodin

Chcete-li peníze skutečně rychle, pak hledejte v nebankovním sektoru půjčku ještě dnes nebo rychlou půjčku do 24 hodin. Tento typ půjčky pracuje na principu co nejrychleji schválit a vyplatit. Peníze do 24 hodin získáte při podání žádosti v neděli večer či kdykoliv v průběhu pracovního týdne. Pokud žádáte mezi svátky, peníze obdržíte v nejbližších hodinách prvního pracovního dne, proto je s tím potřeba počítat. Rychlé převody v rámci jiných bank kdykoliv umožňují zatím jen dvě banky v Česku.

Sjednat si půjčku můžete z pohodlí domova. Díky tomu nečekejte žádné další náklady s půjčkou. Nepotřebujete k tomu nic víc než platný OP, přístup k internetu, číslo účtu a funkční telefon. Vyplnit jednoduchý formulář zvládne i mírně pokročilý uživatel internetu. Formuláře k žádosti o půjčku jsou interaktivní a všemi kroky vás snadno provedou. Půjčku si může sjednat každý, kdo má pravidelný příjem a vlastní účet v bance. Jedná se o neúčelové nebankovní půjčky, takže není potřeba dokládat využití peněz.

Půjčka do 24 hodin patří na internetu k hojně vyhledávaným. Velká část žadatelů hledá finanční pomoc, kterou mohou využít co nejrychleji. Pro získání této půjčky musíte splnit několik podmínek:

  • Věk 18 +
  • Vlastní účet v kterékoliv české bance
  • Platné doklady totožnosti
  • Vlastní telefon
  • Přístup na internet
  • Bez exekuce
  • Minimální a hlavně pravidelný příjem

Pokud všechny tyto podmínky splňujete, není důvod k zamítnutí půjčky. Nebankovní půjčka do 24 hodin je díky poměrně benevolentním podmínkám dostupná pro široké spektrum žadatelů. Poskytovatel půjčky žádost schvaluje či zamítá v poměrně krátkém čase. V případě, že je půjčka schválena a vy vlastníte účet ve stejné bance jako poskytovatel, můžete si své peníze vyzvednout doslova za pár minut.

Každý poskytovatel musí ze zákona žadatele o půjčku řádně prověřit a podepsat s ním úvěrovou smlouvu. Může prohlížet registry dlužníků i kontaktovat zaměstnavatele. Peníze je vždy potřeba vrátit ve stanoveném termínu na základě fakturačních údajů, které obdržíte ve smlouvě. Smlouvu si řádně přečtěte a nebojte se na cokoliv zeptat. Smlouvu lze do 14 dnů vypovědět bez udání důvodu, ale je potřeba vrátit celou jistinu, tedy půjčenou částku.

publikováno: 19. 3. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.