PR článek

Jaro je časem malování. Jděte na to chytře!


interier-02

Zima definitivně končí a jaro je tu. Dny se prodlužují a sluníčko nakukující do našich domů a bytů nemilosrdně odhaluje, že vedle velkého úklidu je třeba i vymalovat. Že je to problém? Nemusí být, pokud si necháte poradit.

Že každý prostor vyžaduje jinou výmalbu?

Ať už se obrátíte na profesionály, nebo se rozhodnete vymalovat si sami, vždy je nutné si ujasnit, jaký typ barev a jaké odstíny zvolíte. Nabídka je v této oblasti velmi široká a odstínů je na výběr přehršel. Při plánování se také musíte zamyslet i nad tím, jaké prostory vlastně budete malovat. Je to reprezentativní hala, designový obývací pokoj, dětský pokoj nebo třeba kuchyň? Zde všude využijete prémiové malířské barvy REMAL VINYL COLOR MAT.

Interiér - jarní zelená

Snadno smíchat, rychle nanést a lehce očistit

Jak sám název napovídá, jedná se o vinylové, lehce omyvatelné barvy již připravené v 20 designových odstínech a samozřejmě i v bílé. Že potřebujete mít barvu, která se dobře roztírá a stačí dva nátěry, kterými dokonale překryjete původní výmalbu? I v tomto případě máte ten správný výrobek. Potěší vás i sametově matný vzhled a velice dobrá kombinovatelnost hotových odstínů. Využít můžete jak zajímavých kontrastů, tak i malování v tónech jedné nosné barvy.

Pokud váháte a nejste si jisti svou volbou, je dobré si koupit malé vzorky této barvy a na ploše si vyzkoušet, jak na vás působí. Natřete si na stěně vedle sebe plochy cca 50x50 cm a z odstupu se podívejte, jak se vám kombinace líbí. Máte vybráno? Tak pojďme malovat!

Interiér - skořicově hnědá

Jak vymalovat pokoj krok za krokem?

Nejdříve si připravte podklad, pokud jsou v něm díry po skobách nebo jiné nerovnosti, použijte na jejich vyrovnání výrobek REMAL STĚRKA. Že jste ještě nezakryli podlahu, rámy oken a dveří nebo neoblepili zásuvky a vypínače? Tak teď je opravdu nejvyšší čas. Po zaschnutí barvy by se vám totiž jen velmi těžce odstraňovala z míst, kde ji mít nechcete. Před samotným malováním stěny natřete penetrací, k těmto barvám je doporučena REMAL HLOUBKOVÁ PENETRACE.

Opravdu to není zbytečné, povrch totiž získá soudržnost a stejnou savost, takže zamezíte flekům od nerovnoměrného vsáknutí nátěru a také snížíte spotřebu samotné vrchní barvy. Přestože je výsledný nátěr REMAL VINYL COLOR MAT pružný a elastický, bez penetrace by mohl praskat a olupovat se.

Aby se vám dobře malovalo, kupte si váleček s krátkým vlasem REMAL VINYL. Barvu můžete nanášet i štětcem, to nejlépe kolem vypínačů nebo rámů oken a dveří, a ti zkušenější mohou použít i stříkací pistoli.

 Interier-Azurove-modra-01

Konec s ředěním barvy. Smíchejte a rovnou vymalujte!

Výhodou této barvy je i to, že ji nemusíte ředit, stačí ji dobře rozmíchat. První vrstvu nechte vyschnout nejméně 4 hodiny při pokojové teplotě, pak natřete malované plochy ještě jednou a můžete se těšit z výsledku. A co se zbytkem vzorků, s nimiž jste si zkoušeli kombinace? Kupte si šablony popusťte fantazii, originální interiér vás bude těšit každý den.

Všechny uvedené výrobky zakoupíte v e-shopu na www.bal.cz.

  VINYL MAT 430 azurově modráVINYL MAT 820 korálově červená

publikováno: 8. 4. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.