Kvalitní stavební firma zajistí zdarma i stálý záruční servis


A_stin

Kdo by nechtěl, aby se mu někdo staral zdarma o dům po celou dobu jeho životnosti? O tom již nemusíte jen snít. Taková služba opravdu existuje. Ekonomické stavby nabízejí bezplatný Servisní program, kdy máte zaručenou každoroční údržbu vašeho bydlení.

Mnoho firem ani není schopno zajistit důkladný servis v záruční lhůtě domu, natož ve lhůtě pozáruční. Ekonomické stavby připravily svůj Servisní program, který bude o domy svých klientů pečovat po celou dobu jejich životnosti. Tento program je mimořádný v tom, že se na rozdíl od většiny ostatních týká zabezpečení domu i po jeho výstavbě a při jeho užívání.

Jak program funguje

Každý klient má díky tomuto programu nárok na každoroční prohlídku svého domu. Na smluvený termín vždy přijde manažer stavby, se kterým se klient již zná. Ve většině případů nebyly mezi klientem a manažerem stavby žádné problémy. Proto firma zvolila za vhodné pověřit prohlídkou domu právě manažera. Účelem tohoto programu je zachytit případné závady v jejich raném stádiu, kdy je možné je odstranit co nejrychleji s nízkými náklady. Včasným odstraňováním závad se také prodlouží životnost domu a zaručí spokojenost klienta. Ten je zbaven starostí cokoli hlásit a jen si pohodlně užívá svého bydlení.

Petr 5

Na konci záruční lhůty, která může trvat až 10 let, firma provede velkou údržbu. Dům tak bude uveden do takového stavu, jaký měl v době nastěhování klienta. Jednoduše řečeno: bude jako nový.

Jak již bylo zmíněno výše, je program platný po celou dobu životnosti domu. V této době se může stát, že dům svého majitele změní. U Ekonomických staveb bude Servisní program i po změně majitele domu stále zachován.

Co všechno údržba zahrnuje

Jedná se o klasické drobné zásahy jako je seřizování oken a dveří, kontrola otopného systému a podobně.

  • Zařazení do programu

Do programu je automaticky zařazen každý dům od Ekonomických staveb.  O zařazení domů, které nebyly ES vystavěny, zatím firma uvažuje. Zařazení i využívání programu je bezplatné.

Kde zjistit více informací

Více informací naleznete v elektronickém bulletinu Ekonomických staveb

Samuel 5

  • O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů. 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO 14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč - Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz

FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

 

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

 

Tento článek je komerční prezentací, webový portál Chytre-bydleni.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

 

publikováno: 7. 5. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.