PR článek

Les na fototapetě prozáří jakýkoli interiér


Fototapeta les z ptačí perspektivy obývací pokoj

Pohledy na přírodu nikdy neomrzí. Člověk se sice staví ke svému přirozenému prostředí nezodpo-vědně, nicméně stále je na naší planetě obrovské množství nejrůznějších koutů, které jsou lidskou rukou nedotčené. Dívat se na ně je prostě fascinující a rozhodně není nutné se do dané krajiny dostat fyzicky. Mnohdy vám postačí pouze pohled na krásný les, a to kupříkladu na fototapetě. Právě záběry přírodních skvostů umí nabudit příjemné pocity i třeba v interiéru bytu panelového domu. Ostatně právě tady potřebujete povzbudit a vzpomenout si, že existují místa, kam stojí za to vyrazit. Jaké nejznámější fototapety lesa jsou aktuálně k dispozici? My se podíváme na ty nejznámější, jejichž koupě určitě stojí za to. Přesvědčíme vás, že poutavých scenérií může být hned několik.

Les v mlze vybídne vaši fantazii

 Fototapeta les v mlzehttps://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/priroda/les/

Mezi velmi oblíbené variace lesa patří jeho zachycení v mlze. Konkrétně se jedná o smrkové háje, které jsou typické svou tmavě hnědou barvou. V kopcovitém terénu vypadají smrkové lesy velmi poutavě. Údolí jsou přitom zaplněná hustou bílou mlhou. Ta vytváří velmi elegantní kontrast mezi zelenou a bílou barvou. Les je opravdu krásný a poutavé pohledy na něj stojí za to. Pohled na takovouto scenérii v člověku vyvolává pocit příjemné ničím nerušené přirozené krásy.

Lesní cesta do neznáma

 Fototapeta les cesta

https://myloview.cz/

Máte rádi mystické pohledy do lůna přírody? Proč ne? Mnohé takovéto fototapety mohou vypadat naprosto kouzelně. Fototapeta les vyznačující se právě takovouto charakteristikou určitě potěší nejen vaše oko, ale i smysly lidí, kteří k vám přijdou na návštěvu. Moc hezký je pohled do lesa, kterým vede lesní cesta. Ta je samozřejmě porostlá trávou a mnohými jinými rostlinami, které do lesa patří. Do lesního prostředí také patří hra se světlem a stínem. Konec samotné cesty je sice v nedohlednu, nicméně světlo v její horní části jednoznačně poukazuje na to, že les v daných místech končí. Němými svědky této scenérie jsou staré stromy, mezi nimiž postupně prosvítají sluneční paprsky. Moc hezky ale může vypadat také cesta lesem, která je dlážděná. Vytváří unikátní pohled, jenž se jen tak rychle neomrzí.

Březový jarní les jako předzvěst slunných dní

Fototapeta les bříza

Poměrně zajímavě vypadá také březový háj. Rozhodně není typický poměrně hustým rozesetím stromů, ale zaujme spíše pohledem na detaily. Vždyť bříza jako taková je už sama o sobě fascinující dřevinou. Pohledy na ni rozhodně nemohou omrzet vůbec nikoho. Březové háje mohu být zobrazené poměrně rozličnými způsoby. Velmi oblíbené jsou hlavně pohledy na břízy v kombinaci se sněhem. Bílá s černou barvou dostávají díky kontrastu ještě dalších rozměrů. Jinak ale není problém vybrat si březový les zachycený na jaře. Samotné lístky na břízách teprve vyrůstají a hezky korespondují s okolními šáchory a uschlými vysokými travinami. Když se ke všemu ještě přidají sluneční paprsky, vzniknou hodně barevné pohledy, které prostě a jednoduše nemohou jen tak omrzet. Jaro je totiž velkou předzvěstí příchodu horkého léta, na které se všichni už těšíte. Fototapeta na zeď les v jarní podobě umí zachytit neskutečně autenticky.

Podzim v nekonečném množství barev

 Fototapeta les na podzim

Velmi oblíbené je také zachycení lesa v podzimním období. Vždyť právě podzim je doslova kouzelný v tom, že stromy postupně mění barvu svého olistění. V lese se tak vytváří unikátní scenérie, s nimiž se v jiných ročních obdobích setkat fakticky nelze. Zelená barva ve svých nekonečných variacích už určitě nebude tou jedinou, na niž se budete moci dívat. Některé stromy nabízejí jak žluté, tak i červené zbarvení, které nikdy neomrzí. Především kombinaci s unikátními barvami keřů vypadají pohledy na podzimní les velmi originálně. Nebojte se ale také přítomnosti vody. Fototapeta podzimní les, jejíž součástí je také vodopád, vypadá náramně. Při jakémkoli pohledu na ni si budete připadat jako v srdci samotného lesa. A to může být váš interiér klidně i uprostřed velmi rušného velkoměsta. Podzim je mimo jiné také spojován se sběrem nejrůznějších druhů hub. I ty jsou jak tvarově, tak i barevně unikátní.

publikováno: 23. 5. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.