PR článek

Máte zahradu a nevíte, co s ní? Inspirujte se


Dítě na trampolíně

Léto se blíží a vy máte jedinečnou příležitost využít letos svou zahradu na sto procent. S našimi tipy si na vaší zahradě přijdou na své děti i dospělí. Udělejte ze své zahrady středobod letního dění. Doma se na podzim a v zimě nasedíte ještě dost.

Osvěžíte se a ušetříte za koupaliště

Ano, řeč je o bazénu. Dopřejte si možnost osvěžit se v letních vedrech bez nutnosti dojíždět na koupaliště a platit drahé vstupné. Velký, téměř pětimetrový bazén, do kterého se pohodlně vejde celá rodina, seženete na Hawaj.cz už za méně než tři tisíce korun. Protože se jedná o samonosný nadzemní bazén, nepotřebujete do země ani kopnout a jeho instalace je velice jednoduchá - stačí nafouknout horní lem bazénu, napustit ho vodou a bazén se postaví sám. Na zimu ho pak prostě vypustíte a uložíte.

Přidejte se do klubu trampolínových nadšenců

Možná se budete divit, ale trampolíny nejsou jen zábavou pro děti. Ty se samozřejmě na trampolíně vyskotačí nejvíce, ale až si trampolínu vyzkoušíte, stav beztíže si začne zamlouvat i vám. Navíc si při hopsání na trampolíně posílíte vnitřní stabilizační systém těla  a spálíte pár přebytečných kalorií. Při nákupu si ale pohlídejte, aby trampolína splňovala nové bezpečnostní normy EU. Nejlevnější v tomto případě nemusí totiž znamenat nejbezpečnější. Dále byste se u výběru měli zajímat o povolené zatížení trampolíny, robustnost pružin, materiál skákací plochy a pevnost konstrukce.

Zahrada jako místo setkávání s přáteli

Pořádáte rádi posezení s přáteli? Horké letní noci těmto příjemně stráveným chvílím přímo nahrávají. Stačí vytáhnout zahradní gril, opéct si šťavnatý steak a zapít ho dobře vychlazeným pivem. Pokud si nedokážete představit víkend bez garden párty a známí k vám s oblibou zaskočí jen tak na návštěvu, popřemýšlejte nad pořízením vlastního výčepu. Z toho můžete během hodiny načepovat  až 50 vychlazených půllitrů. Pokud si nejste jistí, že pivo vypijete během jedné akce, kupte si výčep s vestavěným tichým kompresorem, který se postará o to, aby pivo nezvětralo a zůstalo v kondici i pro další příležitosti.
Udělejte ze své zahrady oázu relaxace, ze které se vám nebude chtít domů, a užijte si letní měsíce na maximum.

publikováno: 8. 3. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.