PR článek

Montáž garážových vrat LOMAX zvládnete za jedno dopoledne


PTVV1648

Nejen kvalita, ale především dlouhá životnost, výroba na míru a také velmi rychlá instalace. Takové výhody přináší garážová vrata LOMAX. Rozměry ani propracovaná konstrukce nejsou překážkou, montáž zpravidla nezabere ani půl dne a lze ji provést v jakémkoliv ročním období. Mechanická instalace umožňuje nasazení vrat i při tuhém mrazu, a to navíc se zkrácenou dobou dodávky od objednání.

Nová garážová vrata můžete mít již za 4 hodiny

Ať již rekonstruujete, nebo jste se rozhodli pro výměnu dveří či oken, každá rozsáhlejší montáž představuje čas, po který musíte být neustále k dispozici montážním pracovníkům. To většinou znamená vzít si v práci dovolenou na celý den nebo dokonce i na několik dní.

WMUT3816

V případě garážových vrat LOMAX si však nemusíte dělat obavy ani plýtvat dovolenou. I když se jedná od pohledu o složitou a rozměrnou konstrukci, montáž ve většině případů nezabere ani 4 hodiny. Délka instalace garážových vrat se odvíjí především od typů vrat, kterými jsou vrata Home, Delta, Praktik či Excellent. Ta se různí v závislosti na druhu použitých pružin. Dalším faktorem je samozřejmě i materiál, do kterého se vrata upevňují. Rekordním časem pro montáž garážových vrat je doposud čas 3 hodiny a 22 minut!


Výroba na míru značně urychluje montáž

Výroba na míru je klíčová vlastnost, která se pojí s garážovými vraty LOMAX. Právě ta přináší uživatelům i další benefity, jako je velmi rychlá instalace. Díky přesnému vstupnímu zaměření jsou každá vrata vyrobena přesně podle potřeb zákazníka. Techničtí pracovníci pouze dodají jednotlivé části vrat, které na místě dokáží díky precizní přípravě složit dohromady v řádu minut. Nejvíce času při montáži pak věnují tomu, aby namontovaná vrata dokonale přizpůsobili uživateli a doladili finální požadované nastavení. Montáž garážových vrat od profesionálů z LOMAXU tak nezabere ani polovinu běžné pracovní doby.

Montáž garážových vrat i v zimě. Proč se vyplatí?

Proč čekat s montáží vrat na jaro? Instalace garážových vrat LOMAX je čistě mechanická, na rozdíl od jiných stavebních prací nejsou zde potřeba žádné chemické směsi, které jsou náchylné na mráz. Celá montáž se obejde pouze s využitím vrtačky, hmoždinek, šroubů a matic. Pro výměnu či pořízení nových vrat se tak můžete rozhodnout i v zimě. Montáž lze provádět po celý rok i při teplotách -15°C.

Zimní instalace přináší navíc i své výhody. Ve stavební sezóně je vytížení montážních pracovníků i výrobních linek výrazně vyšší. Pokud si naplánujete montáž na zimu, značně se zkrátí doba mezi objednávkou a finální realizací.

A to není vše. Společnost LOMAX pro všechny zákazníky, kteří se rozhodnou pro zimní montáž, připravila akci Nakupte chytře. Pokud si během podzimu či zimy objednáte garážová vrata s montáží stanovenou mezi 7. lednem a 15. dubnem 2020, můžete je získat zcela zdarma anebo s výraznou slevou. Zbytečně tak neotálejte a nakupujte chytře!

publikováno: 2. 11. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.