Montáž garážových vrat neodkládejte až na jaro. Můžete vyhrát auto!


Montáž garážových vrat LOMAX v zimě

S příchodem sychravého podzimního počasí se většinou spousta prací na domě odkládá na jaro a teplejší slunečné počasí. Patří sem třeba i výměna a montáž garážových vrat, ale také spousta jiných manuálních prací, které znají všichni ti, co mají svůj domek se zahradou. Proč se dají mnohé tyto práce zvládnout i během zimy a proč byste neměli některé práce odkládat?

Možná vás v tomto ohledu může inspirovat i zajímavá soutěž, kterou pořádá firma LOMAX. Její hlavní cenou je osobní automobil značky Opel.

Nakupte chytře – zapojte se do podzimní soutěže a vyhrajte automobil značky Opel!

Neodkládejte montáž garážových vrat ani jiné stavební práce na domě na příští rok, můžete totiž vyhrát auto. A ne jen tak ledajaké. Výhrou pro vítěze soutěže, kterou pořádá firma LOMAX, je OPEL Crossland X. Soutěž je určena pro každého českého nebo slovenského zákazníka této firmy, který si právě v období od září 2020 do konce února 2021 závazně objedná jakýkoliv produkt společnosti LOMAX a nainstaluje si jej v období od 7. ledna do 15. dubna 2021.

Montáž garážových vrat

V každém ze šesti soutěžních měsíců má být náhodně vybraný výherce, který bude zařazen do finálního slosování o šest hodnotných cen. Hlavní cenou je pak výhra zmíněného automobilu. Slosování firma provede začátkem března roku 2021.

„Velkou výhodu budou mít ti, kteří se do soutěže zapojí dříve. Všichni účastníci totiž zůstanou v soutěži po celé soutěžní období. Pokud si tedy člověk závazně objednal některý z produktů LOMAX už v září, může se o místo ve finálové šestce ucházet každý soutěžní měsíc, tedy až šestkrát,“ vysvětluje Petr Přichystal, který je marketingovým manažerem společnosti LOMAX. S každým dalším měsícem se tedy pravděpodobnost výhry logicky snižuje.

Montáž garážových vrat LOMAX v zimě

Montáž garážových vrat zabere méně než čtyři hodiny práce

Montáž sekčních garážových vrat, případně další instalace a práce na domě, můžete bez obav provádět v zimě. A nemusíte se bát, že s příchodem prvních mrazíků nebude možné instalaci řádně dokončit kvůli vysokému riziku namrzání materiálů a chemických stavebních směsí. Jakékoliv montáže a realizace stavebních úprav totiž s produkty LOMAX bez problémů zvládnete v průběhu celého roku. Jedná se například o montáž garážových vrat, stínící techniky nebo vchodových dveří.

Výrobky firmy LOMAX se dají instalovat i při teplotě mínus 15 °C. Při montáži obvykle dovezou technici rovnou hotové jednotlivé části, které rychle smontují dohromady. Montáž garážových vrat tak může být hotová za chvilku, šikovným montážníkům v LOMAXU zabere méně než 4 hodiny. A stačí k tomu jen základní nářadí – vrtačka, šroubovák a sada hmoždinek a šroubů.

„Hlavní sezona je v létě, termíny při objednávání v zimě se tak o několik týdnů zkracují. Velká část uživatelů má stále za to, že na plášti domu není v zimě možné pracovat. Jedná se však o omyl, který rádi svým klientům vyvracíme,“ uvádí manažer firmy Petr Přichystal.

publikováno: 9. 11. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.