Nechte si postavit dům podle vašich představ


dřestav_1

Přáli byste si nový dům, který splňuje požadavky dnešní doby? Tedy dům, který nejen vyhovuje současným architektonickým trendům, je zároveň plně funkční a jeho stavba je navíc šetrná k životnímu prostředí? Pak jsou dřevěné stavby na klíč pro vás jasnou volbou.

Když se řekne dřevostavba, tak si mnozí představí chatu, kam dříve jezdili na prázdniny. To dnes však již neplatí. Současné dřevěné stavby se vyznačují vlastnostmi, které lze bezpochyby počítat mezi zásadní výhody. Pojďme si je představit u firmy HK Dřestav, která se stavbou takovýchto domů již dlouhou dobu zabývá. 

Navrhněte si svoje bydlení

Přestože se to může zdát jako samozřejmost, tak ne všechny stavební firmy umožňují svým zákazníkům se dostatečně podílet na tvorbě návrhu domu. HK Dřestav však nabízí dřevěné stavby na klíč. Zhotoví společně s vámi návrh stavby s možností 3D prohlídky. Můžete si tak sami určit velikost pokojů, počet pater, terasu a další náležitosti.

Montované dřevěné domy

Kromě toho, že si dům sami navrhnete, tak ušetříte čas i peníze. Tyto domy se vyznačují nízkou spotřebou energie, takže ušetřené náklady na elektřinu či teplo můžete investovat do svých koníčků. Stavba klasických zděných domů obvykle trvá velmi dlouho, dřevostavbu však můžete mít hotovou v řádu týdnů.

Nízkoenergetické dřevostavby jsou zároveň staveny z kvalitních materiálů, kde dřevo tvoří významnou složkou, avšak ne jedinou. Můžete tak mít dům, který působí jako klasická zděná stavba a přesto využívat výhod dřevostaveb.

Spousta možností, jak si stavbu domu zjednodušit

Dřevostavby jsou populární nejen u nás, ale po celé Evropě. Možnost vybrat si vlastní design a rozvržení domu, ušetřit na pořizovacích i provozních nákladech a mít dům hotový v řádu týdnů si volí čím dál tím více lidí. HK Dřestav proto poskytuje řadu služeb, které zájemcům o dřevostavbu usnadňují celý proces realizace nového bydlení. Pomáhá s výběrem pozemků, dokumentací, terénními úpravami, doporučí interiérové a zahradní architekty a mnoho dalšího.

dřestav_2

Ať už tedy preferujete podkrovní domy, vily nebo bungalovy, dřevostavby jsou určitě volbou, kterou oceníte nejen vy, ale i ostatní členové vaší rodiny.

publikováno: 17. 6. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.