Neplaťte víc, než musíte - berte energii odjinud. Pomůže vám porovnání cen plynu a elektřiny


ceny plynu_adfinance

Každý může bezplatně změnit dodavatele zemního plynu i elektřiny a ušetřit tak slušné peníze. Problém je, že spousta lidí to třeba ani neví, anebo se jim zdá, že je kolem toho spousta práce, hledání a hlavně papírování. Se vším vám ale umí pomoct například portál Ušetřeno.cz. Tak proč cpát peníze do kapes těm, kterým už tak dost přetékají? Nebuďte líní, zajímejte se, kde můžete ušetřit a změňte dodavatele plynu a elektřiny. Neplaťte víc, než musíte.

Proč porovnání cen elektřiny a plynu?

Není nic jednoduššího než o něčem říct, že je to moc komplikované a zbytečné. Díky kalkulačce cen si však z pohodlí domova zjistíte, zda se vám změna dodavatele energií vyplatí, či nikoliv, jen skrz několik kliknutí. Tak už se přestaňte vymlouvat, nechte si podat pomocnou ruku a hlavně, začněte šetřit.

Milionáři nebudete, ale změnou dodavatele plynu či elektřiny ušetříte

Když porovnáte nabídky dodavatelů, zjistíte, že jsou poměrně různé. Některé se více vyplatí jednomu, některé druhému. Tím, že najdete tu nejlepší variantu pro vás, můžete ročně na cenách elektřiny i plynu ušetřit až několik tisíc korun. Přitom vás změna dodavatele energií nic nestojí a díky portálu Ušetřeno.cz jde provést takřka bez jakékoliv námahy. Pár tisíc ročně navíc se přece hodí každé rodině, ne?

Jak na porovnání cen plynu a elektřiny? Začněte kliknutím z pohodlí vašeho křesla

Nejdřív stačí jen kliknout na kalkulačku cen, která mezi sebou porovná ceny plynu či ceny elektřiny u jednotlivých dodavatelů energií. Najděte tu nejlevnější variantu ušitou vám na míru a objednejte si změnu. Na e-mail vám pak přijdou všechny potřebné dokumenty v elektronické podobě. Vše si prostudujete a ujistíte se, že všemu rozumíte. Nikdo vás nechce obalamutit.

Změnit dodavatele plynu a elektřiny je hračka

Do 24 hodin od obdržení smluv vás bude kontaktovat pracovník ze zákaznického centra, který vám ochotně zodpoví všechny dotazy a všechny dokumenty vyplní s vaší asistencí za vás. Chcete-li raději vše vyplnit sami, samozřejmě můžete. Jen to pak bude trvat trošku delší dobu, protože vytištěné dokumenty budete muset poslat nejdříve poštou.

Ty nejotravnější formality nechte na jiných

Vyplněné dokumenty vám pracovníci zákaznického centra zkontrolují a předají vámi zvolenému dodavateli. Také za vás vyřídí všechny další formality ohledně změny dodavatele plynu a elektřiny. Na vás už pak jen zbývá zaplatit poslední vyúčtování za plyn či elektřinu původnímu dodavateli a prostudovat si nový rozpis záloh od toho nového. Tak, a vše je hotovo. No není to hračka?

publikováno: 11. 11. 2013
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.