PR článek

Nové předstěnové instalační systémy společnosti Alcaplast přináší jednodušší montáž i tišší chod


AM100-850-logo4

Společnost Alcaplast, největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě, uvádí na trh novou řadu předstěnových instalačních systémů. Instalatéři mohou očekávat jednodušší a rychlejší montáž, uživatelé pak tišší chod WC systému. Zakoupit si nové systémy bude možné již od poloviny října.

Nové špičkové předstěnové instalační systémy českého výrobce

Po více než dvou letech vývoje nových produktů uvedla tuzemská společnost Alcaplast na trh novou řadu předstěnových instalačních systémů. „Za patnáct let výroby předstěnových instalačních systémů jsme nasbírali mnoho poznatků, které jsme při výrobě nových modelů využili. Nově vyvinuté produkty jsou tak díky našim dlouholetým zkušenostem dokonalejší a odpovídají moderním trendům i poptávce na trhu,“ uvedla Radka Prokopová, výkonná ředitelka společnosti Alcaplast. Z počátku se předpokládá souběh obou produktových řad, do budoucna však inovované modely nahradí ty stávající.

Předstěnové instalační systémy nové generace a jejich výhody

Změny u nových předstěnových instalačních systémů zaznamenají jak koncoví uživatelé, tak instalatéři. „Montáž nových systémů bude jednodušší a rychlejší. Udělali jsme maximum pro to, abychom instalatérům usnadnili práci. Vycházeli jsme také z jejich zpětné vazby a i do budoucna budeme za další připomínky či nápady ke zlepšení vděční. Uživatelé pak mohou očekávat kultivovanější a tišší chod WC a zároveň také vyšší fixaci tlačítka na zdi,“ vyjmenovala hlavní výhody nových produktů Prokopová. Projektantům jsou již nyní k dispozici běžné 3D formáty jednotlivých modelů. Brzy dojde také k aktualizaci BIM objektů.

Kombinujte s WC tlačítky Alca!

Předstěnové instalační systémy společnosti Alcaplast se vyznačují snadnou kombinovatelností se všemi ovládacími WC tlačítky Alca. „Při vývoji nových systémů bylo vůbec nejsložitější sladit všechny mechanismy tak, abychom dokázali dodržet kritéria kompatibility, na kterou jsou u nás zákazníci zvyklí,“ vysvětlila Radka Prokopová ze společnosti Alcaplast a dodává, že i nové předstěnové instalační systémy tak zůstávají plně kompatibilní se všemi stávajícími ovládacími tlačítky.

Bližší informace o nových předstěnových instalačních systémech od Alcaplast naleznete přímo na webu společnosti v umístěném katalogu. 

O společnosti Alcaplast

Společnost Alcaplast byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma. V současnosti má 6 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 40 zemí světa. Alcaplast je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, vyrábí více než 700 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.

Ve filozofii společnosti hraje kvalita a design klíčovou roli. Prémiová značka ALCA představuje řadu krásných výrobků s vysokou užitnou hodnotou. Alcaplast je tvůrcem nových trendů v sanitární technice. Spolupráce s předními českými designéry při tvorbě nových výrobkových řad přinesla řadu ocenění, např. Red Dot Award 2014 za kolekci ovládacích tlačítek FLAT. 

publikováno: 18. 10. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.