PR článek

Oslavte s firmou LOMAX 25 let na českém trhu! Každý týden můžete vyhrát hodnotné ceny


Firma LOMAX si pro vás připravila soutěž

Už před čtvrt stoletím vznikla firma LOMAX, největší český výrobce garážových vrat. Za dobu své existence si prošla mnoha změnami, její hlavní cíl však byl vždy stejný - maximální spokojenost všech zákazníků. Jen díky nim a jejich vysokým nárokům se může dodnes LOMAX neustále zlepšovat a zvedat laťku kvality zpracování svých výrobků. Na oslavu výročí 25 let se proto firma rozhodla dárky rozdávat právě jim - věrným zákazníkům. Až do konce října mohou ve velkolepé soutěži každý týden vyhrát dárky v hodnotě 25 000 Kč.

Pravidla soutěže

Každý týden firma LOMAX vylosuje výherce za uplynulý týden, který získá výhru ve formě vrácení ceny objednaného výrobku do maximální hodnoty 25 000 Kč. Pokud jste už delší dobu plánovali koupi vyladěných garážových vrat, můžete se v případě výhry těšit na velkou slevu.

 

Žaluzie jsou stylovým doplňkem každého domu

 

  • Jak se stát součástí soutěže? Stačí si objednat zboží - vrata, rolety, žaluzie nebo další příslušenství. Zúčastnit soutěže se může každá fyzická osoba starší 18 let, která si v termínu od 2. 1. 2017 do 31. 10. 2017 závazně objedná výrobky, které vyrábí nebo dodává firma LOMAX.

 

  • Stejné podmínky platí také pro výrobky, které se budou teprve vyrábět nebo dodávat. Každá fyzická osoba starší 18 let, které bude organizátor v termínu od 2. 1. 2017 do 31. 10. 2017 výrobky vyrábět nebo dodávat, se může taktéž zúčastnit soutěže. Stačí zaplatit zálohu na objednané dílo, jen poptávka pro zařazení do soutěže bohužel nestačí.

 

Objednete si předokenní rolety

 

  • Jak soutěž probíhá? Vyhodnocení soutěže bude probíhat průběžně od 5. kalendářního týdne roku 2017. Do konce každého kalendářního týdne bude vylosován náhodným způsobem jeden výherce za uplynulý týden.

 

  • Jak zjistíte, že jste vyhráli? Jakmile vyhrajete, můžete se těšit na telefonát nebo e-mail přímo od firmy LOMAX. Výherce bude obeznámen o výhře telefonicky či písemně nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne slosování soutěže. Každý týden jsou navíc výherce zveřejňováni na výherní stránce.

 

Vrata jsou dostupná v mnoha barvách

 

  • Kdy dostanete ceny? Pokud budete vylosováni, výhra vám bude nejpozději do tří měsíců předána. Podmínkou pro převzetí výhry je kompletní provedení díla a zaplacení jeho ceny.

 

  • Zpětně poté dostanete svou finanční výhru.Lze vyhrát víckrát? Samozřejmě! Všichni účastníci soutěže zůstávají v soutěži po celé soutěžní období (2. 1. 2017 - 31. 10. 2017). Když budete mít štěstí, můžete se z výher radovat neustále.

 

Získejte slevu na vstupní dveře

 

Objednejte zboží a vyhrávejte ceny

Když se rozhodnete koupit svá nová garážová vrata nebo venkovní žaluzie u firmy LOMAX, můžete se těšit nejen na možnou výhru v soutěži, ale i na nadstandardní servis. Technický návrh zdarma, výroba na míru přesně podle vašich představ i snadná dostupnost náhradních dílů jsou pro LOMAX samozřejmostí.

publikováno: 5. 5. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.