Osobní sklady k pronájmu. Místo, kam schováte sezonní vybavení i nábytek při stěhování


losman1

Zimní sezona se pomalu rozjíždí a s ní i starosti, kam uložit své sportovní vybavení z léta. Horská kola, golfové hole, nebo potřeby na kempování v zimě zbytečně zabírají místo doma.

Pro ty, co nemají sklep, garáž nebo půdu, může být jejich skladování problematické dokonce i v létě. Ale ani sklep není vždy ideálním místem. Drží se v nich vlhkost, takže naši sportovní tašku na jaře najdeme porostlou plísní a můžeme jí rovnou vyhodit. Obyvatelé sídlišť a bytových domů zase namítnou, že sklepní kóje není zrovna nejbezpečnější místo, kam schovat věci před zloději. Kde tedy najít suché a bezpečné místo, kam mohu uložit všechno sezonní sportovní vybavení, ale i zahradní nábytek nebo plynový gril?

Vyzkoušejte pronájem skladových prostor s osobním přístupem

Využít k uskladnění svých věcí pronajaté skladovací kóje začíná využívat stále více klientů. Skladové kóje jsou umístěné v budově, kde je sucho, čisto a důkladné zabezpečení, včetně kamerového systému. V pracovní době funguje v celém objektu recepce, do své kóje však budete mít přístup 24 hodin denně, dní v týdnu, díky elektronickému bezpečnostnímu kódu. Vaši kóji si pak můžete uzamknout vlastním visacím zámkem.

Potřebujete méně prostoru, než si myslíte

Rozměry skladových kójí startují už na 0,5 - 1 m2. Do takové kóje se vejde stejné množství věcí, jako do plně naloženého rodinného auta. Pohodlně zde uschováte například sadu pneumatik, snowboard, lyže, golfový bag s holemi a ještě několik velkých krabic.

Do kóje střední velikosti, o rozměru 2 – 3 m2, se vejde už i skříň, pohovka, velká televize a celkem až 20 velkých krabic. Její vnitřní rozměr odpovídá zhruba velikosti jedné plně naložené dodávky.

Pokud potřebujete vystěhovat celý byt, pak můžete využít největších rozměrů 10 m2 nebo dokonce téměř 20 m2, kam už přestěhujete i byt o podlahové ploše 150 m2.

Nedokážete sami odhadnout, kolik místa potřebujete? Nevadí, poraďte se přímo na recepci skladových prostorů. Zpravidla totiž potřebujete menší kóji, než se vám může zdát. Nechte si proto poradit, jak velkou plochu si stačí pronajmout a neplaťte nic navíc.

Osobní sklady naleznete na dvou místech v Praze

Zaujal vás pronájem malého skladu v Praze? Praha nabízí k uskladnění hned dvě možnosti. Své věci můžete uskladnit na pobočce Perfect Storage ve Vysočanech, která má dobrou dostupnost MHD, ale přijet můžete i velkým nákladním autem. Přímo ve skladu si pořídíte i obalové materiály a krabice na vaše uskladněné věci. Samozřejmostí je nepřetržitá ostraha celého areálu a dohled bezpečnostních kamer.

1. prosince se také otevřela nová pobočka Perfect Storage v Holešovicích, výhodná svou pozicí pro ty, kteří bydlí v centru a na severním okraji Prahy.
Obraťte se na nás a my vám doporučíme tu pravou velikost. Skladovou kóji si můžete pronajmout na týden nebo třeba na několik let.

publikováno: 6. 1. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.