PR článek

Ovládejte vrata, žaluzie i rolety z jakéhokoliv místa na světě


LOMAX, jednička na trhu

Chcete mít absolutní přehled o tom, co se děje ve vašem domě? Díky technologii iO homecontrol, kterou společnost LOMAX používá u svých vrat, žaluzií i rolet, budete jednoduše na dálku ovládat více propojených prvků v domácnosti. Nezáleží přitom, budete-li se pohybovat v domě, na nákupech nebo vyrazíte-li na dovolenou do tisíce kilometrů vzdálené destinace. Všechny prvky budete ovládat na jeden dotyk a získáte inteligentní dům, který přináší zvýšení komfortu, užitku, zábavy i zabezpečení.

Dálkové ovládání vrat a stínící techniky

Zatímco před několika lety bylo inteligentní ovládání domů čistě vizionářskou záležitostí, dnes jsou je běžnou praxí mnoha moderních domácností. Velkým dílem k tomu přispěla i společnost LOMAX, která u svých vrat a stínící techniky využívá snadno dostupný systém motorizace a automatizace prvků iO homecontrol. Tento řídicí systém propojuje více prvků v domácnosti a kromě ovládání rolet či vrat umožňuje např. i regulaci osvětlení.

Ovládání na jeden dotyk

Díky technologii iO homecontrol můžete vrata a stínicí techniku LOMAX  jednoduše ovládat z jednoho místa. Uživatelé kromě dálkového ovládání mohou použít i svůj chytrý mobilní telefon či tablet s nainstalovanou aplikací pro řízení inteligentního domu. Systém iO homecontrol je rovněž kompatibilní s aplikacemi pro ovládání světel, kotlů či domácího alarmu. Jediným dotykem si otevřete garážová vrata, vytáhnete všechny rolety či zhasnete světla v domu.

iO Homecontrol - ovládání celého domu

Systém iO homecontrol zvýší vaši bezpečnost

Dálkové ovládání vrat, rolet a žaluzií je šifrováno unikátním šifrovacím klíčem, díky kterému je systém bezpečný a zabraňuje riziku zneužití. Jen se systémem iO homecontrol získáte kontrolu nad svým domem odkudkoliv. Obousměrný radiový protokol umožňuje kromě řízení z vaší strany i příjem informací o stavu jednotlivých prvků. Z jakéhokoliv místa si ověříte, jestli jste nezapomněli zavřít bránu či zatáhnout rolety, a v případě potřeby to hned můžete na dálku napravit. S dálkově řízenými vraty i stínící technikou LOMAX také ušetříte za vytápění. Jednotlivé prvky v domácnosti budete totiž snadno a rychle řídit třeba i během týdenní dovolené.

Všechny produkty společnosti LOMAX jsou připraveny pro instalaci moderního systému iO homecontrol. Systém můžete rovněž rozšiřovat podle svých možností, jednotlivá zařízení pro ovládání rolet i vrat zapojíte bez nutnosti stavebních úprav. Postupně vytvoříte inteligentní domácnost, která přinese spoustu zábavy a povede ke zvýšení komfortu i bezpečnosti.

publikováno: 10. 7. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.