PR článek

Pálená střešní krytina Tondach je zárukou kvality.


pokladka_bobrovky_img01-format1016x560cropped

Pokud teprve začínáte stavět, tak vězte, že střešní tašky Tondach budou první a zároveň i poslední střešní krytinou, kterou budete na váš dům pořizovat. Klasické střešní tašky Tondach se řadí mezi těžké střešní krytiny, které vynikají zejména svou skvělou mechanickou odolností vůči klimatickým změnám, a to včetně UV záření které může mít vliv na změnu barevnosti střešní krytiny. Tondach je zkratka sázka na jistotu.

Pro jaké typy střech jsou střešní tašky Tondach vhodné?

Pro pokládku tašek Tondach je potřebný minimální střešní sklon 30 stupňů. Pálená střešní krytina má také vysoké nároky na kvalitu krovu a rovnost střešní roviny. Samotná pokládka je již poměrně snadná. V naší nabídce najdete samozřejmě i doplňkové dílce, které jsou určeny pro úžlabí, nároží, okolí komínů, hřebenovky i ozdobné tašky. Vybírat můžete ze dvou povrchových úprav, a to střešní tašky ošetřené engobou nebo glazurou. Kromě toho můžete najít v sortimentu desítky různých druhů střešních tašek. Zatímco některé jsou vyvedeny v historizujícím stylu, jiné překvapí svou lehkostí, elegancí a minimalismem. V nabídce najdete také rustikální střešní tašky, které jsou vyhledávaným zbožím zvláště v památkově chráněných oblastech, v památkových zónách a podobně. Tondach nabízí nejen bobrovku, ale také klasický staročeský prejz, který můžete vidět na řadě barokních statcích či jiných hospodářských staveních.

Střešní tašky Tondach zaujmou svou vysokou odolností

Odolávají silným povětrnostním vlivům, klimatickým změnám, mechanickému poškození i biodegradaci. Pálené střešní tašky jsou navíc velmi šetrné k životnímu prostředí a lze je recyklovat. Díky své vysoké životnosti vám budou sloužit po celou dobu životnosti vaší stavby. Střechy z pálených střešních tašek je velmi snadné renovovat, případně doplnit či vyměnit některé z poškozených střešních tašek

publikováno: 26. 9. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.