PR článek

Pořiďte si plastová okna špičkové kvality s přesností na +-0,5 mm


Stavona_11

Plastová okna prvotřídní jakosti jsou chytrou investicí, díky které nebudete muset řešit reklamace, ušetříte spoustu peněz za energie a ještě získáte bezpečnou ochranu před povětrnostními vlivy i nezvanými návštěvníky. Stavona, spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců plastových oken a postará se i o odbornou montáž, poradenství a profesionální servis.


Stavona, spol. s r.o. vsadila na automatizaci výroby a osobní přístup

Nejmodernější vybavení a technologické postupy založené na více než 25 letech zkušeností výrobce plastových oken a dveří jsou zárukou, že produkty splňují veškeré kvalitativní požadavky na plastová okna. To mohou potvrdit nejen spokojení koncoví uživatelé, ale také mnohé stavební firmy, kterým Stavona, spol. s r.o. usnadňuje práci a poskytuje profesionální služby. 

Jak se docílilo přesnosti výroby na +-0,5 mm a minima reklamací?

  • Moderní výrobní linka společnosti je na absoluní evropské technologické špičce.
  • Výroba plastových oken je řízena počítačem s minimem možnosti lidské chyby.
  • Pro svařování okenních rámů se používá šestihlavá svářečka, která nedovoluje plastu jakékoli deformace a zaručuje pevnost a přesnost spojů.
  • Plastová okna mají vysoce kvalitní kování Maco, které chrání okno před mechanickým poškozením způsobeným povětrnostními vlivy i např. zloději.
  • Pro výrobu plastových oken Stavona se používají pevné a tuhé profily třídy A tloušťky vnější stěny 3 mm od renomované firmy Veka.
  • V neposlední řadě je pro udržení nejvyšší jakosti nutná i odborná montáž, kterou rovněž pracovníci firmy Stavona zajišťují.

Výroba plastových oken je plně automatizovaná.

Stavona, spol. s r.o. je držitelem certifikátu kvality dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001 a výrobky rovněž nesou značku Garance a kvality.

Výsledkem automatizace procesů jsou precizně zpracovaná plastová okna, která nevyžadují téměř žádnou údržbu, mají prodloužený interval pravidelného seřizování a výrobce řeší pouze minimum reklamací.

Rodný list plastového okna Stavona

Tzv. rodný list neboli štítek umístěný do rámu každého okna Stavona, identifikuje konkrétní pozici v zakázce pro případný servis plastového okna. Jsou zde uloženy informace o velikosti, typu, zasklení a lokalizaci, takže technik nemusí vyjíždět k zaměření, ale rovnou přijede s náhradními díly, které jsou pro opravu potřeba. Servis je tedy rychlý, spolehlivý a v případě pozáruční opravy díky úspoře času i levnější.

Odborná montáž plastového okna je nezbytná pro dokonalý výsledek.

Důvěřuje odborníkům na plastová okna

Rozhodujete-li se, jaká okna do domu či bytu pořídit, nechte si poradit od profesionálů, kteří se této problematice věnují již více než čtvrt století. Stavona, spol. s r.o. poskytuje svým klientům bezplatné odborné poradenství a vypracuje vám nezávaznou nabídku na plastová okna na míru.

publikováno: 29. 1. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.