PR článek

Připravte se na podzim již nyní


zastřešení terasy

Léto se pomalu přehouplo do své druhé poloviny a než se nadějeme, tak se dny začnou krátit a teplota bude nenápadně klesat, především k večeru

Ne, nechceme vám přivodit depresi. Naopak, máme řešení, díky kterému si budete moci užívat koupání ve vyhřátém bazénu a večerní grilování na terase ještě déle. S variabilním zastřešením si tyto letní radovánky budete vychutnávat i na podzim.

Zastřešení bazénu řeší nejen problém se zazimováním bazénu a jeho ochranu přes zimu, ale hlavně znatelně prodlužuje koupací sezonu. A to i bez nákladného ohřevu vody. Zastřešení od ALUKOVu totiž díky možnosti úplného zakrytí a správné cirkulaci vzduchu dokážou udržet tu správnou teplotu vody ve vašem bazénu. V létě zabrání přehřívání, na podzim naopak i pár slunečních paprsků ohřeje vodu na příjemnou teplotu.

Zastřešení bazénu je u nás již poměrně známé, ale věděli jste, že si podobným způsobem můžete zastřešit i celou terasu? Zastřešení terasy CORSO zakryje terasu a vytvoří z ní další útulnou místnost, ve které můžete s rodinou i přáteli trávit chladnější podzimní večery. Jedná se o variabilní zastřešení, které podle nálady částečně nebo úplně otevřete a ze zimní zahrady uděláte otevřenou terasu a naopak. Kvůli příjemným letním večerům tak nemusíte na podzim jezdit do teplejších krajů. Máte je na dosah ruky na vlastní terase.

Posuvné zastřešení CORSO je certifikováno také špičkovým výrobcem dřevostaveb jako nejvhodnější systém zastřešení terasy právě pro tento typ domů. Montáž zastřešení je prováděna odborně, bez poškození izolace i konstrukce domu, a tedy bez ztráty záruční lhůty. Se zastřešením CORSO si celý domov užíváte skutečně naplno!

posuvné zastřešení alukov

Posuvné zastřešení od českého výrobce ALUKOV

Láká vás tato představa? Nyní je nejlepší čas pořídit si vlastní zastřešení a připravit se tak na podzim. Nemusíte si dělat hlavu s rozměry terasy nebo bazénu ani s náročnou přepravou a montáží. ALUKOV zajistí vše za vás – od zaměření, přes výrobu na míru až po sestavení a poprodejní servis. Přijďte se podívat do jejich showroomu na zastřešení na vlastní oči.

www.alukov.cz

 

publikováno: 31. 7. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.