Přírodní materiály pro výrobu luxusní manželské postele? Koňské žíně i kašmír


saffron

Odolné dřevo ze švédské borovice, přírodní kaučuk, kašmír získávaný šetrným česáním koz na úpatí Himalájí nebo pevné koňské žíně - to jsou přírodní materiály, které se pod rukama zkušených a pečlivých mistrů po desítkách hodin precizní ruční práce mění v luxusní manželské postele Saffron Beds.

Design i zdravé spaní v jednom - luxusní manželské postele

Když se spojí přírodní materiály největší kvality, dlouholeté ověřené know-how a precizní práce s důrazem na každý detail, nemůže vzniknout nic jiného, než prvotřídní produkty vysoké kvality. A tak je tomu i v případě luxusních postelí značky Saffron Beds, které jsou nejen velmi kvalitní, spolehlivé a designově zdařilé, ale také poskytují ideální podmínky pro zdravé spaní. Protože právě kvalita spánku a zdravé spaní mají velký vliv na kvalitu našeho života.

Zdravé spaní je důležitější, než si myslíte

Spánek zabírá zhruba čtvrtinu až třetinu našeho života, a proto bychom zdravé spaní neměli brát na lehkou váhu. Vždyť do spousty jiných činností a koníčků investujeme nemalé částky, a přitom téměř ničím jiným netrávíme tolik času, jako spánkem. Tudíž by mělo být i zdravé spaní něčím, do čeho se nebudeme bát investovat - vždyť jde o investici do zdraví, a ta se mnohonásobně vyplatí.

Zdravé spaní je totiž nezbytné pro fyzickou i duševní regeneraci, pro vytváření paměťových stop i pro celou řadu metabolických pochodů. A pokud usilujete o hubnutí, věřte, že kvalitní spánek má také velký vliv na váhu.

Designové postele z prvotřídních materiálů

Luxusní postel Saffron Beds vám zajistí jak kvalitní zdravé spaní, tak i posune celý interiér vaší ložnice o třídu výš. A ani tvrzení, že se designová luxusní postel stane klenotem vašeho bydlení rozhodně není přehnané - o tom se přesvědčíte hned, jak si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké je to ulehnout do pohodlné postele Saffron Beds, která je důkazem toho, že precizní ruční práce a prvotřídní materiály jsou něčím, do čeho se skutečně vyplatí investovat.

publikováno: 14. 7. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.