PR článek

Průmyslová vrata LOMAX vydrží i nejnáročnější každodenní provoz


Průmyslová vrata LOMAX

Zajištění bezpečného, spolehlivého a odolného řešení průmyslových vrat je důležité ve všech skladech, halách, autoservisech a dalších provozech. Společnost LOMAX se dlouhodobě zabývá vývojem a výrobou sekčních průmyslových vrat a v případě zájmu dodá pro průmyslové použití i rolovací garážová vrata a mříže. Vrata jsou určena pro náročný každodenní provoz. Řada funkčních a bezpečnostních prvků zajistí bezproblémové a spolehlivé používání vrat.

Průmyslová vrata LOMAX jsou odolná a spolehlivá

Společnost LOMAX vyvíjí pro průmyslové využití především sekční garážová vrata. Skládají se ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm a ocelové pozinkované konstrukce. Jsou odolná, bezpečná a vynikají tepelnými a zvukovými izolačními vlastnostmi.

Vrata jsou doplněna bočním pohonem Marantec, který je navržen pro nepřetržitý provoz. U sekčních garážových vrat si vyberete i variantu s ručním ovládáním.

VRATA_PRUMYSL_SEKCNI_01a

Bezpečnostní prvky pro ochranu osob i majetku

Kromě precizního technického zpracování vynikají sekční průmyslová vrata vysokou mírou zabezpečení. Pojistky přetržení pružin, kontaktní lišta, bezpečnostní pádová brzda či fotozávora ochrání prostor kolem vrat před rizikem zranění osob či poškození majetku.

Ochranu před vniknutím do objektu zvýšíte instalací vnitřní blokové zarážky, čtečky čipových karet, snímače otisků prstů, kódové klávesnice či klíčového spínače.

Široké designové možnosti

Chcete mít průmyslová vrata, která svým vzhledem vystoupí z řady? Vyberte si z 2500 odstínů barev, imitací dřeva a doplňte vrata LOMAX logem své firmy či číslicemi. U sekčních průmyslových vrat můžete kombinovat libovolné barvy se všemi typy prolisů. Líbí se vám hladký povrch, nebo dáváte přednost reliéfnímu povrchu, který svou strukturou připomíná slupku pomeranče? Díky firmě LOMAX budou vaše průmyslová vrata vypadat přesně tak, jak si budete přát.

Průmyslová vrata logo

Prosklení, integrované dveře i větrací mřížky

Spolehlivost a funkčnost sekčních průmyslových vrat zlepšíte přidáním doplňkových prvků. Vyberte si z mnoha druhů prosklení – díky oknům uvidíte, co se v hale děje, navíc do ní vpustíte denní světlo. S integrovanými dveřmi se pak do haly, skladu či jiného objektu dostanete i bez nutnosti otevírání celých vrat. O odvětrání prostoru se postarají větrací mřížky, vybavené síťkou proti hmyzu.

Průmyslová vrata LOMAX jsou vyráběná v České republice s použitím materiálů ze zemí Evropské unie. Společnost provede zdarma měření a navrhne nejvhodnější technické řešení. Majitelům průmyslových vrat LOMAX je garantována 100% dostupnost všech náhradních dílů.

Největší výrobce garážových vrat s více než 25letou tradicí si za kvalitou svých produktů stojí, proto poskytuje prodlouženou záruku 10 let na vratový panel - sekci a záruku 5 let na motorový pohon. Pořiďte do svých provozů průmyslová vrata, která vás podrží i v těch nejnáročnějších chvílích.

publikováno: 24. 8. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.