PR článek

RE/MAX Atraktiv: Důvěryhodná realitní kancelář pro Vyškov a celou jižní Moravu


realitni-maklerka-materska

Ušetřit peníze, nervy i váš čas při koupi, prodeji nebo pronájmu nemovitosti. To zvládne jedině profesionální realitní kancelář, která disponuje týmem zkušených realitních makléřů s dlouholetou praxí. Mezi tyto realitní kanceláře patří i RE/MAX Atraktiv, která poskytuje služby hlavně pro oblasti Vyškov a jižní Morava. Kancelář pracuje rychle a spolehlivě, vždy s ohledem na přání a požadavky klienta.

Když zakladatelé realitní kanceláře mají jasný cíl a vizi

Historie realitní kanceláře se začala psát již před rokem 2007, kdy si její zakladatelé uvědomili, před jakými otázkami stojí klient, který potřebuje prodat nebo koupit nemovitost. Jako dlouholetí poradci stavební spořitelny každý den pomáhali s financováním nemovitostí svých klientů a slýchali příběhy, které mluvily za vše. Odkoupit nebo prodat nemovitost kvalitně, rychle a bezpečně byl mnohdy pro běžného člověka nadlidský úkol.

Když mají ale zakladatelé realitky jasné cíle a vize, o úspěchu realitních kanceláří není pochyb. Základem je taktéž kvalitní tým realitních makléřů, na které je vždy spoleh, kteří jsou tu vždy pro své klienty a nečerpají výhody pro své vlastní zájmy.

Realitní kancelář šetří čas klientů i peníze

Hledáte kvalitního makléře z profesionální realitní kanceláře, která se bezpečně postará o prodej, koupi i pronájem bytů, domů, chat i pozemků? Reality RE/MAX Atraktiv Vyškov a jižní Morava se rozhodně řadí mezi špičkové realitky na trhu s nemovitostmi.

Profesionalitu realitních kanceláří poznáte tak, že vždy šetří nejen váš čas, ale především vaše finance. Vždy se snaží jednat tak, aby hájily zájmy a přání svých klientů a vyšly vstříc jejich potřebám. Realitní makléř potřebuje vědět, co hledáte, jaké máte představy a jakou lokalitu má pro vás hledat. Poté začne ihned pracovat efektivně a rychle na vaší poptávce tak, abyste se nemuseli vy sami o nic starat. Veškeré papírování, kontaktování a domlouvání převezmou makléři za vás.

Se spolehlivou a bezpečnou realitkou se tak můžete věnovat něčemu jinému, zatímco pro vás druzí hledají k prodeji, koupi nebo pronájmu jakoukoliv nemovitost.

remax-vyskov-reality.cz

Zkušenosti a přehled dělá z realitního makléře pravého profesionála

Aby mohl realitní makléř být pro svou realitní kancelář výtečným, spolehlivým a kvalitním pracovníkem a pro své klienty efektivním a férovým poradcem a partnerem, je nutné, aby měl široký přehled. Ten získá nejen pilnou prací, ale i dlouholetou praxí při kontaktu s klienty. Rychlá komunikace, efektivní práce a poctivý přístup jsou základem každého špičkového realitního makléře.

Cílem kvalitních realitních kanceláří je být pro svého klienta plnohodnotným partnerem, kterému mohou věřit a svěřit do rukou své finance a zároveň se na něj dokáží stoprocentně spolehnout. Makléři nehledají kompromisy v oblasti kvality, mají jasné etické zásady a vysoké nároky sami na sebe.

Prodej a nákup nemovitostí Vyškov a jižní Morava

Etický kodex realitní kanceláře a zájem klientů na prvním místě

Kvalitní realitní makléř má nejen odpovídající vzdělání, ale hlavně dlouholetou praxi a zkušenosti, které může každý den využívat ke spokojenosti všech svých klientů. Pravý profesionál se drží etického kodexu. Profesionální makléř:

  • chrání zájmy klientů a jedná se všemi stranami obchodního případu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
  • nesmí zprostředkovávat obchodní případy bez vědomí osoby, která hodlá případ realizovat.
  • bez zbytečného odkladu pravdivě informuje účastníky obchodního případu o všech skutečnostech, o kterých se při uskutečňování obchodního případu dozví.
  • se při jednání s klienty vyvaruje zveličování, zatajování anebo zkreslování skutečností.
  • neposkytuje klientům poradenství, které je mimo jeho odbornou způsobilost. Pokud okolnosti obchodního případu vyžadují účast odborníka na příslušnou problematiku (např. advokát, architekt apod.), je realitní makléř povinen věc konzultovat s tímto odborníkem.

S realitními makléři od společnosti RE/MAX Atraktiv si můžete být zcela jisti, že se vám dostane jen té nejlepší péče. Nabízené služby jsou nadstandardní, a to díky cenným zkušenostem, které makléři po dobu svého působení v oblasti nemovitostí nasbírali. Zájmy všech klientů jsou vždy na prvním místě, ať se jedná o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

publikováno: 28. 8. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.