PR článek

Realitní kancelář pomůže při prodeji nemovitosti v exekuci


RD Matulovi

Mezi náplň práce makléře patří, kromě zprostředkování prodeje nemovitostí, také pomoc klientům v různých životních situacích například pomocí zřízení půjčky bez úroku. Nejčastěji se jedná o situace, ve kterých se majitelé domu či bytu dostali do finančních potíží a nemohou svou nemovitost prodat právě proto, že bude prodána v exekuci. Tyto problémy mívají obvykle existenční důsledky, jelikož otálení s prodejem nemovitosti může vést až ke ztrátě střechy nad hlavou. Pomocnou ruku, kterou nabízí realitní kancelář PATREAL, využily díky dobrým referencím už stovky klientů, kteří dnes bydlí v novém.

Peníze, kterými splatíte dluhy, si můžete půjčit i od realitní kanceláře

Manželům Matulovým hrozilo, že brzy přijdou o dům, ve kterém bydleli, protože se jej chystal prodat exekutor. Díky mnoha referencím společnosti PATREAL se obrátili na realitní makléře, kteří jim nabídli výhodnou bezúročnou půjčku. K prodeji samotné nemovitosti mohlo dojít až v okamžiku, kdy realitní kancelář vyplatila dlužnou částku exekutorovi. Manželé Matulovi potřebovali, aby vše proběhlo velmi rychle, jelikož už měli vybrané bydlení nové. Realitní kancelář tedy zorganizovala několik transakcí najednou - vyplacení exekutory, prodej původní nemovitosti a nákup nové. V těchto případech je právě načasování stěžejní, protože při jediném selhání či zpoždění by se celá rodina ocitla na ulici.

Bezúročná půjčka od společnosti RK PATREAL vyřeší nedostatek financí

Nemovitost, která již figuruje v exekučním řízení, je téměř neprodejná. V krajním případě může dojít ke státem řízené dražbě, avšak v ní většinou majitelé dostanou jen zlomek skutečné tržní ceny. Alternativu může představovat půjčka od realitní kanceláře, která má dobré reference. Sama realitní kancelář vyplatí exekutora a pomůže při hledání zájemce o koupi nemovitosti. Zorganizuje přesuny peněžních obnosů mezi věřiteli a zařídí veškeré administrativní náležitostí za své klienty, aby si mohli oddechnout a hledat nové bydlení podle vlastních představ.

Zárukou férového jednání společnosti PATREAL představují pozitivní reference

V podobných životních situacích hraje důležitou roli rychlost, a proto PATREAL nabízí zprostředkování půjčky už do druhého dne. Součástí tohoto programu pomoci klientům je také poskytnutí zálohy až ve výši 500 000 korun, kterou mohou klienti využít podle vlastního uvážení. K půjčce se také nepojí žádné splátky, protože se celý obnos splatí z kupní ceny při prodeji nemovitosti. Výhodou prodeje s realitní kanceláří je získání mnohem vyšší částky než při prodeji exekutorem.

Každý případ vyžaduje individuální řešení

Makléř představuje osobu, která udělá maximum pro nalezení ideálního řešení. Při sjednávání půjčky si vyžádá veškeré dostupné informace, aby nedošlo k pozdějším problémům, domluví prohlídky pro potenciální kupce, a to vše bez starostí pro majitele nemovitosti. Navíc k této službě také patří jednání s věřiteli, exekutory a majiteli zástav.

publikováno: 17. 10. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.